Logo Pracuj.pl

Inżynier Programu Collins Starter

COLLINS AEROSPACEO firmie

COLLINS AEROSPACE

Bierutowska 65

Psie Pole

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Jeśli jesteś osobą techniczną, interesują Cię wysoko zaawansowane technologie to program Collins STARTER jest dla Ciebie! Przekonaj się jak wygląda praca w nowoczesnym Centrum R&D lub zaawansowanym technologicznie środowisku produkcyjnym z branży lotniczej. Już teraz aplikuj do naszego programu.

Nasze wymagania

  • poszukujemy absolwentów uczelni technicznych
  • znasz język angielski co najmniej na poziomie komunikatywnym
  • lubisz rysunek techniczny, który czytasz jak dobrą książkę
  • Wiesz czym jest CAD, CATIA, MathCAD, ANSYS, NASTRAN/PATRAN
  • masz wiedze z podstaw obróbki skrawaniem
  • jesteś otwarty na nowe wyzwania
  • Lubisz podróże

To oferujemy

  • Pracę wymagającą ale pełną wyzwań
  • Możliwość poznania obszaru w ramach jednego strumienia wartości w R&D lub na produkcji
  • Realizacje projektów pod okiem doświadczonych mentorów
  • Możliwość poznania firmy oraz procesów wewnętrznych
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres 24 miesięcy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dostęp do bogatego pakietu świadczeń socjalnych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji z uwzględnieniem informacji obszaru, do którego aplikują (Centrum R&D lub Wsparcie Produkcji) oraz aktualnej zgody na przetwarzanie danych osobowych w języku polskim oraz ewent. angielskim

(CV oraz list motywacyjny)

Inżynier Programu Collins Starter, Bierutowska 65, Psie Pole, Wrocław