Inżynier - Projektant Branży Elektrycznej

KTI POLANDO firmie

Rekrutacja zdalna

  • ul.Zglenickiego 42
    Płock, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

KTI POLAND

ul.Zglenickiego 42

Płock

KTI Poland S.A. jest międzynarodową firmą EPC oferującą usługi z zakresu projektowania, realizacji dostaw i budowy w przemyśle naftowym, gazowym, petrochemicznym, chemicznym i energetycznym.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, do swojego biura operacyjnego w Płocku poszukujemy Inżyniera - Projektanta Branży Elektrycznej.

[rekrutacja prowadzona online lub telefonicznie]

OPIS STANOWISKA

Najważniejsze zadania:

  • Opracowywanie pełnej dokumentacji projektowej w ramach branży elektrycznej, a w szczególności:
  • Analiza oraz przygotowywanie specyfikacji oraz rysunków projektowych,
  • Planowanie oraz projektowanie sieci oraz instalacji urządzeń elektrycznych,
  • Ścisła współpraca z innymi branżami inżynieryjnymi zaangażowanymi w realizację projektu,
  • Przygotowywanie schematów jednokreskowych i schematów sterowania,
  • Przygotowywanie listy kablowej,
  • Planowanie tras kablowych, oświetlenia i uziemienia,
  • Przygotowywanie zestawienia materiałowego dla poszczególnych instalacji.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Uprawnienia budowlane ( conajmniej projektowe ),
  • Doświadczenie (co najmniej 3-4 lata) w projektowaniu dla przemysłu rafineryjnego/ petrochemicznego/chemicznego i/ lub energetycznego,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
  • Znajomość oprogramowania CAD (AutoCAD/ Microstation),
  • Mile widziana umiejętność projektowania w 3D (PDS/PDMS).

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę, w firmie inżynierskiej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Udział w ciekawych, wielobranżowych projektach realizowanych w kraju i za granicą dla renomowanych klientów w branżach: Oil & Gas, chemicznej i energetycznej,
  • Współpraca z wysokiej klasy specjalistami z kraju i zagranicy,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: (pakiet medyczny, dentystyczny i rehabilitacyjny LUX MED oraz ubezpieczenie NNW opłacane przez Pracodawcę, ubezpieczenie grupowe na życie, dopłaty do wypoczynku dla pracowników oraz dzieci i młodzieży, upominki świąteczne dla dzieci).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych w celu wzięcia udziału w rekrutacji prowadzonej przez KTI Poland SA z siedzibą w Płocku przy ul. Zglenickiego 42, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 o ochronie danych osobowych  (Dz. U. z 2018, poz. 1000)”.

Jeżeli wyrażają Państwo zgodę na wykorzystanie Państwa aplikacji również podczas przyszłych rekrutacji prowadzonych przez KTI Poland SA, prosimy o zawarcie w CV dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KTI Poland SA  z siedzibą w Płocku przy ul. Zglenickiego 42 danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla celów przyszłych rekrutacji”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy