Logo Pracuj.pl

Inżynier Projektant (Elektryk/Mechanik)

ZPUE S.A.O firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie dokumentacji elektrycznej, konstrukcyjnej rozdzielnic nN/SN, stacji kontenerowych, niezbędnej do realizacji zleceń produkcyjnych;
  • Uruchamianie i nadzorowanie zleceń produkcyjnych;
  • Tworzenie list materiałowych, kart technologicznych, planów produkcji, rezerwacja materiałów;
  • Uzgodnienia techniczne na potrzeby realizowanych projektów;
  • Odpowiedzialność za utrzymanie terminowości i wysokiej jakości dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne o kierunku: elektrycznym lub mechanicznym;
  • Wiedza z zakresu budowy i zasad działania urządzeń elektrycznych;
  • Dobra znajomość rysunku technicznego;
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji konstrukcyjnej w systemach 2D (AutoCAD) lub 3D Solid Edge;

Mile widziane

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Umiejętność współpracy z zespołem.
  • Znajomość języka obcego: angielskiego i/lub niemieckiego i/lub rosyjskiego;
  • Znajomość programów klasy ERP np. SAP;
  • Wiedza i praktyka z zakresu OZE/ magazynów energii.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Dostęp do najnowszych technologii i możliwość rozwoju zawodowego;
  • Umowę o pracę;
  • Kulturę organizacyjną opartą na współpracy i koleżeństwie;
  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia.

ZPUE S.A. od 31 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 2500 osób. Jesteśmy liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

Inżynier Projektant (Elektryk/Mechanik), Lublin