Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier - Projektant Farm Fotowoltaicznych

ALSEVA INNOWACJE S.A.

Samuela Bogumiła Lindego 7c

Bronowice Małe Wschód

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie projektów budowlanych i dokumentacji technicznej dla wielkoskalowych elektrowni fotowoltaicznych o mocy powyżej 1MW (nawet do 300MW)

  • Pozyskiwanie pozwoleń i decyzji administracyjnych (decyzje środowiskowe, warunki zabudowy, pozwolenie na budowę, warunki przyłączenia)

  • Tworzenie rysunków koncepcyjnych zagospodarowania terenów oraz rysunków technicznych niezbędnych do realizacji prac projektowych

  • Opracowanie koncepcji instalacji fotowoltaicznych (AutoCad, DDS CAD), dobór urządzeń i komponentów konstrukcyjnych do instalacji PV

  • Analiza nowych rozwiązań technicznych potrzebnych przy realizacji projektów

  • Analiza techniczna możliwości montażu instalacji fotowoltaicznych na podstawie wymaganych dokumentów, materiałów oraz wizji lokalnych

  • Udział w wycenie kosztów budowlanych związanych z instalacjami systemów fotowoltaicznych oraz przygotowywanie wycen finalnych i niestandardowych we współpracy z działem realizacji

  • Kontakt z przedstawicielami zakładów energetycznych i urzędów administracji publicznej w zakresie toczących się postępowań uzgodnieniowych projektów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w projektowaniu farm fotowoltaicznych lub mikro instalacji PV

  • Bardzo dobra znajomości programów AutoCAD, PV Sol, Excel

  • Duże umiejętności analityczne do wykonywania zadań w napiętych terminach i przy wielu projektach jednocześnie

  • Sumienność, dokładność, umiejętność pracy w zespole

  • Wykształcenia wyższego - preferowane kierunkowe (OZE/energetyka/elektrotechnika lub pokrewne)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność budowania relacji

Mile widziane

  • Uprawnienia budowlane do projektowania

  • Uprawnienia UDT OZE/SEP

To oferujemy

  • Wsparcie merytoryczne dotyczące wykonywanych obowiązków

  • Rozwój zawodowy połączony z możliwością awansu

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilną i ciekawą pracę w jednej z najlepiej rozwijających się firm w branży OZE

  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji

  • Pracę w młodym i ambitnym zespole

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

ALSEVA Innowacje S.A. to dynamicznie rozwijająca się firma, która wspiera rozwój energetyki odnawialnej poprzez wykorzystanie lokalnie dostępnych zasobów energetycznych oraz intensywny rozwój nowoczesnych, niskoemisyjnych technologii. Świadczymy usługi z zakresu doradztwa, wykonawstwa oraz obsługi instalacji OZE na terenie całego kraju. Na swoim koncie posiadamy wiele zrealizowanych projektów, w tym między innymi wielkopowierzchniowe elektrownie elektryczne. Naszą firmę tworzy zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Praca u nas to uczestnictwo w ciekawych projektach i szansa na ciągłe zdobywanie nowych doświadczeń. Swoim pracownikom oferujemy ciekawą pracę w ambitnych zespole i w przyjaznej atmosferze.

Przewiń do profilu firmy