Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier/ Projektant farm fotowoltaicznych

PHOTON ENERGY POLSKA sp. z o.o.

  • Tylna 4F, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Tylna 4F

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie instalacji PV i przyłączy sieciowych (średniego i wysokiego napięcia) w tym: farmy fotowoltaiczne, instalacje PV „za licznikiem” (klienci B2B), instalacje hybrydowe (PV + magazynowanie)

  • Analiza możliwości przyłączenia do sieci

  • Przygotowanie wniosków o przyłączenie do sieci

  • Ścisła współpraca z lokalnym zespołem ds. rozwoju projektów oraz globalnym zespołem EPC w centrali

  • Budowanie relacji biznesowych z wyspecjalizowanymi firmami budowlanymi (zbieranie ofert, kosztorysy, itp.)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynier elektryk)

  • 3-5 lat doświadczenia w energetyce odnawialnej (PV i/lub wiatr) lub w firmach związanych z dystrybucją ee

  • Uprawnienia elektryczne SEP G1 >1kV i budowlane (projektowanie sieci, instalacji, urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych)

  • Doświadczenie w budżetowaniu inwestycji

  • Komunikatywny angielski

  • Znajomość AutoCAD, PV Syst i/lub PV GIS będzie dodatkowym atutem

  • Doskonala znajomosc przepisów i wymagań prawnych

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się sektorze fotowoltaiki, magazynowania energii elektrycznej i nowoczesnych rozwiązań energetycznych

  • Samodzielne stanowisko

  • Dostęp do wiedzy praktycznej zgromadzonej dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu międzynarodowemu

  • Pracę w stabilnej firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych

  • Możliwość uczestnictwa w kształtowaniu się lokalnych struktur firmy

  • Szkolenia w kraju i za granicą oraz udział w projektach międzynarodowych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • zgrany zespół i miła atmosfera

Photon Energy zajmuje się rozwiązaniami i usługami w zakresie energetyki słonecznej, obejmującymi cały cykl życia systemów PV. Od 2008 r. zbudowaliśmy i uruchomiliśmy elektrownie fotowoltaiczne o mocy ponad 100 MWp w Europie i Australii, z czego 74.7 MWp jest częścią naszego portfolio. Obecnie rozwijamy projekty o mocy ponad 420 MWp w Australii, na Węgrzech, w Polsce i Rumunii, a także świadczymy usługi utrzymania i serwisu (O&M) dla elektrowni o mocy ponad 300 MWp na całym świecie. Druga główna linia biznesowa grupy - Photon Water - dostarcza rozwiązania w zakresie czystej wody, w tym usługi uzdatniania, remediacji i zarządzania zasobami wodnymi. Spółka holdingowa Photon Energy N.V. ma siedzibę w Amsterdamie w Holandii i jest notowana na giełdach w Pradze, Frankfurcie i w Warszawie. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy na stronę www.photonenergy.com

W związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce poszukujemy do naszego zespołu (praca w Warszawie lub w Łodzi): Inżynier/Projektant farm fotowoltaicznych.

Przewiń do profilu firmy