Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier projektant (instalacje elektryczne)

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Słupsk, pomorskie

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy z branży wiatrowej - poszukujemy doświadczonych inżynierów elektryków. Jeśli szukasz nowych wyzwań zawodowych i chcesz wziąć udział w tworzeniu zespołu inżynierów, powinniśmy Cię poznać!

Inżynier projektant (instalacje elektryczne)Numer ref.: /396/12/2021/SS/108222

zadania

  • udział w projektach związanych z produkcją paneli niskiego napięcia, projektami paneli konwertera dla branży wiatrowej
  • tworzenie schematów elektrycznych oraz rysunków technicznych
  • tworzenie zestawienia komponentów na podstawie rysunków elektrycznych
  • tworzenie dokumentacji pro-panel
  • tworzenie baz danych zgodnie z wymogami firmy
  • projektowanie przewodów i okablowania, sporządzanie niezbędnej dokumentacji w tym zakresie
  • zapewnienie bezpiecznego transferu z NPD do NPI
  • współpraca z innymi działami firmy (zaopatrzenia, operacyjnym)

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • min. 3 letniego doświadczenia zawodowego
  • doświadczenia z rozdzielnicami niskonapięciowymi oraz systemami sterowniczymi
  • znajomości norm IEC 61439-1&2, 60204-1, UL-508A
  • mile widziane doświadczenie w przemyśle wiatrowym
  • mile widziana znajomość FMEA
  • znajomości jednego z programów: SEE electric, EPLAN, MATLAB, ETAP
  • dobrej znajomości języka angielskiego

oferujemy

  • umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą
  • zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju osobistego
  • pakiet świadczeń socjalnych
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne