Inżynier projektant - instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła

Energypack sp. z o.o.O firmie

8 000–11 000
brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Energypack sp. z o.o.

Przasnyska 6

Żoliborz

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie instalacji fotowoltaicznych do, wykonywanie wizualizacji,
  • projektowanie instalacji magazynów energii (Victron Energy, BYD, Pylontech)
  • tworzenie projektów technicznych instalacji,
  • wsparcie techniczne dla działu handlowego,
  • dobór komponentów instalacji fotowoltaicznej,
  • tworzenie dokumentacji technicznej oraz uzgodnień niezbędnych do realizacji projektu,
  • kosztorysowanie, współpraca z dostawcami, sporadyczne wykonywanie wizji lokalnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (energetyka elektrotechnika, urządzenia elektroenergetyczne itp. – najchętniej o specjalizacji energia odnawialna),
  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość tematyki instalacji fotowoltaicznych oraz wiedza z zakresu projektowania instalacji elektrycznych według obowiązujących norm,
  • znajomość komponentów instalacji fotowoltaicznych znajomość programu PV SOL, SE Designer, MS Office,
  • zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność.

To oferujemy

  • Praca w osobowym zespole,
  • karta LUXMED.
  • stabilność zatrudnienia (montaże planowane są z 6 tygodniowym wyprzedzeniem),
  • elastyczne formy zatrudnienia (B2B/UZ/UoP),

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Jesteśmy prywatną, rodzinną firmą zajmującą się montażem instalacji fotowoltaicznych od 2016 roku. W chwili obecnej poszukujemy projektanta instalacji fotowoltaicznych oraz magazynów energii.

Inżynier projektant - instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła, Przasnyska 6, Żoliborz, Warszawa