Logo Pracuj.pl

Inżynier / Projektant Instalacji Sanitarnych i Grzewczych

Wavin Shared ServicesO firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Wavin Shared Services

Pastelowa 2

Grunwald

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie instalacji ogrzewania płaszczyznowego oraz instalacji grzejnikowych, wody użytkowej, kanalizacji sanitarnej oraz wentylacji mechanicznej
  • Tworzenie rozwiązań poprzez dobór odpowiednich produktów z portfolio Firmy spełniających lokalne wymogi projektowo – prawne oraz dostosowanych do specyfiki rynku oraz potrzeb klienta
  • Wsparcie i doradztwo techniczne związane z przygotowywanym projektem dla klientów
  • Kontakt z klientem w celu uzyskania i / lub uzupełnienia informacji niezbędnych do przygotowania projektu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (kierunki techniczne: Inżynieria Środowiska, Ochrona Środowiska, Budownictwo, instalacje sanitarne)
  • Znajomość programów: AUTOCAD, REVIT (będzie dodatkowym atutem), INSTALSOFT i innych programów wspomagających projektowanie oraz pakietu MS Office
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień i umiejętność projektowania systemów wentylacji mechanicznej
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność pracy zespołowej, pod presją czasu, w sposób precyzyjny
  • Kreatywność, sumienność, otwartość na zmiany oraz rozwój

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w środowisku międzynarodowym
  • Możliwość prazy zdalnej
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Samodzielne stanowisko oraz otoczenie dające nieograniczone możliwości rozwoju kompetencji i kariery (również na arenie międzynarodowej) przy wsparciu nowoczesnych narzędzi, systemów i zespołu specjalistów
  • Kwartalną premię opartą na osiągnięciach
  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (w tym prywatna opieka zdrowotna i karta Multisport)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • bony żywieniowe
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Wavin Shared Services Ltd. (WSS) has been providing accounting, reporting, IT business application, master data, procurement, compliance, internal audit, 2D&3D technical designing services around Europe for Wavin companies since 2013

Wavin Shared Services Ltd. is part of Orbia which is known for operational excellence, relentless innovation and a result-driven culture. Orbia is a purpose-led company, passionate about the challenges that define how people will live and thrive tomorrow. We hold a big vision to combine the strengths of our businesses so we can collectively add up to something greater. Because big, systemic issues require strategic, collaborative, and human-centred solutions that are difficult for any one company to tackle alone

More details about Wavin Shared Services can be found at https://wavinssc.com/

Aktualne oferty pracodawcy
56567

Inżynier / Projektant Instalacji Sanitarnych i Grzewczych, Pastelowa 2, Grunwald, Poznań