Oferta pracy

Inżynier Projektant

ZPUE S.A.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie elektrycznej dokumentacji technicznej;

  • Opracowywanie układów automatyki i systemów sterowania;

  • Uzgodnienia techniczne na potrzeby realizowanych projektów;

  • Odpowiedzialność za utrzymanie terminowości i wysokiej jakości dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe elektrotechnika lub pokrewne;

  • Znajomość aparatury łączeniowej oraz komponentów automatyki;

  • Znajomość programów pakietu Office oraz AutoCad, SEE Electrical Expert;

  • Umiejętność programowania sterowników PLC będzie dodatkowym atutem;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Umiejętność współpracy z zespołem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;

  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania w dynamicznym zespole;

  • ­Niezbędne narzędzia pracy;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz doskonalenia zawodowego.

ZPUE S.A.

ZPUE S.A. od ponad 30 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 2500 osób. Jesteśmy liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

Przewiń do profilu firmy