Ta oferta pracy jest nieaktualna od 229 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Projektant

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 04.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Rockwell Automation jest globalnym dostawcą rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej, kontroli procesów i informatyki, wspomagających przedsiębiorstwa /odbiorców na całym świecie. Firma zatrudnia ponad 20,000 pracowników w ponad 80 krajach. W ramach rozwoju na terenie Europy Środkowej i Wschodniej Rockwell Automation uruchamia w Katowicach nową inwestycję o różnych profilach działalności, o planowanym poziomie zatrudnienia około 500 osób.
    W skład nowopowstającej inwestycji wchodzić będą: zakład produkcyjny, centra usługowe (finansowe, customer service, techniczne, IT), centrum rozwoju oprogramowania (Software Development Center).

    Jeżeli chcesz współtworzyć tę nową inwestycję i zależy Ci na pracy w dynamicznym, międzynarodowym środowisku; jeżeli jesteś inżynierem i chcesz doskonalić swoje techniczne kwalifikacje poprzez dostęp do najnowszych technologii z dziedziny automatyki, oprogramowania lub IT; jeżeli jesteś zainteresowany doskonaleniem swoich umiejętności językowych poprzez współpracę z naszymi klientami na całym świecie – dołącz do nas.
    W tej chwili poszukujemy kandydatów na następujące stanowisko:

    IP/Kat

    Opis stanowiska:

    • Stanowisko obejmuje pracę w dziale Centrum Inżynieryjnego Rockwell Automation. Polega na wsparciu inżynieryjnym już istniejących produktów automatyki przemysłowej
    • Wsparcie inżynieryjne polega na tworzeniu oraz modyfikacji dokumentacji konstrukcyjnej aparatury rozdzielczej i sterowniczej niskonapięciowej, w szczególności wyłączników silnikowych i styczników.
    • Zakres tworzenia dokumentacji obejmuje projektowanie nowych komponentów do połączeń aparatury sterowniczej w oparciu o już istniejące systemy połączeń.
    • Zakres obowiązków poza tworzeniem oraz modyfikacją dokumentacji konstrukcyjnej obejmuje:
    • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją technicznej dla innych działów, takich jak: produkcja, kontrola jakości, sprzedaż, marketing, itp.,
    • Tworzenie i nadzór nad listą materiałową (BOM),
    • Tworzenie i nadzór nad modelami 3D, rysunkami oraz złożeniami w środowisku CAD i SAP,
    • Tworzenie i nadzór nad danymi podstawowymi materiału w środowisk SAP,
    • Przeprowadzanie lub wnioskowanie o przeprowadzenie testów zgodnie z obowiązującymi normami i instrukcjami,
    • Tworzenie złożonych planów walidacji i raportów z testów
    • Wsparcie transferów produkcji pomiędzy zakładami, poprzez aktualizację niezbędnej dokumentacji konstrukcyjnej oraz przeprowadzanie testów na wyrobach gotowych

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne ( preferowana Mechanika, Elektromechanika, Materiałoznawstwo, lub podobne).
    • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
    • Dobra znajomość środowiska CAD 3D/2D (preferowane Creo2, i/lub NX 8.0+).
    • Doświadczenie w projektowaniu elementów z tworzyw sztucznych oraz stopów metali.
    • Znajomość zasad przetwórstwa tworzyw sztucznych.
    • Umiejętność pracy w zespole.
    • Podstawowa znajomość środowiska SAP (mile widziane).
    • Dobra znajomość języka angielskiego.
    • Motywacja do pracy i ciągłego rozwoju.
    • Dotrzymywanie terminu na wykonanie zadania zgodnie z harmonogramem projektu.
    • Umiejętność otwartej i jasnej komunikacji.
    • Znajomość zasad wymiarowania GD&T (mile widziane).

    Oferujemy:

    • Pracę w ramach umowy o pracę na czas określony - około 4 lata (sytuacja powiązana z transferem fabryki), możliwość rozowju i zmiany stanowiskach w strukturach Firmy,
    • Pracę w międzynarodowym, dynamicznym środowisku w oparciu o umowę o pracę
    • Elastyczne godziny pracy
    • Szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych
    • Pakiet benefitów - bezpłatna opieka medyczna, dostęp do Platformy MyBenefit, bezpłatny parking, bezpłatne ubezpieczenie grupowe, dofinasowania do posiłków i wiele innych.