Inżynier / projektant konstrukcji stalowych

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Wspieramy naszego Klienta - wiodącą firmę w zakresie produkcji i sprzedaży stali oraz rozwiązań dla budownictwa i przemysłu - w poszerzeniu zespołu projektantów o doświadczonego inżyniera w branży stalowej.

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i obliczanie konstrukcji stalowych (ramy i kratownice, belki i słupy itp.), zarówno dla ofert, jak i zamówień

  • projektowanie i obliczanie szczegółów i połączeń

  • modelowanie konstrukcji stalowych w TEKLA Structures

  • wykonywanie rysunków warsztatowych (rysunki zestawcze, rysunki części i złożeń, zestawienia materiałowe itp.)

  • sporządzanie raportów konstrukcyjnych

  • komunikacja z liderami projektów / sprzedażą

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenia wyższego technicznego, mile widziane wykształcenie kierunkowe

  • doświadczenia na stanowisku inżyniera konstrukcji

  • udokumentowanej znajomości konstrukcji stalowych / projektowania konstrukcji i obliczeń

  • wiedzy na temat projektowania i systemu konstrukcji stalowych

  • znajomości projektowania połączeń, połączeń śrubowych i spawania

  • znajomości Eurokodu i załączników krajowych

  • znajomości języka angielskiego na poziomie negocjacji

Mile widziane

  • doświadczenie: TEKLA, RSTAB / RFEM, Idea Statica

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie (istnieje opcja B2B dla zainteresowanych)

  • wsparcie opiekuna wdrażającego w zakres powierzonych zadań

  • perspektywa rozwoju zawodowego

  • możliwość dołączenia do tworzącej się organizacji

  • nowoczesne narzędzia pracy

  • atrakcyjna lokalizacja w centrum miasta

  • skandynawska kultura pracy

  • koleżeńska atmosfera

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy