Oferta pracy

Inżynier Projektant - Koordynator Zespołu (m/k)

STRABAG

  • Parzniewska 10, Pruszków
    Pruszków, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

STRABAG

Parzniewska 10

Pruszków

Twój zakres obowiązków

  • analiza prac projektowych nad różnorodnymi rodzajami konstrukcji we wszystkich fazach projektowania i realizacji

  • obliczenia statyczne i rozwiązania konstrukcyjne w zakresie konstrukcji budowlanych i inżynierskich oraz budowli mostowych

  • kontakt z klientem na poziomie działu kalkulacji, kierownika budowy, działu Przygotowania Produkcji w celu szczegółowego określenia potrzeb i zadań do wykonania

  • analiza proponowanych w dokumentacji przetargowej przez Inwestora/Zamawiającego rozwiązań technicznych, celem poprawnego doboru technologii zamiennej z uwzględnieniem czynników ekonomicznych, jakościowych i logistycznych

  • zarządzanie zespołem Projektantów – specjalistów w zakresie statyki konstrukcji – budownictwo kubaturowe i przemysłowe

  • pełnienie roli projektanta konstrukcji w ramach projektów budowlanych i wykonawczych

  • wsparcie w pozyskiwaniu projektów w ramach Koncernu STRABAG

  • przypisywanie personelu do realizacji zadań w projektach i weryfikacja postępu oraz jakości pracy

  • opracowanie i kontrola harmonogramów i budżetów

  • opracowywanie ofert i kalkulacja stanu surowego

  • nadzór prac projektowych i bieżące zaangażowanie w ustalenia projektowe

  • bieżące śledzenie trendów i wymogów technicznych dla zakresu konstrukcji i budownictwa na świecie i wdrażanie ich w prowadzone projekty

  • znajomość i stosowanie się do zapisów kontraktowych zleceń i umów wiążących Centralne Biuro Techniczne na Projektach

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowana specjalizacja konstrukcyjno – budowlana

  • min. 5-letnie doświadczenie w zakresie projektowania konstrukcji budownictwa kubaturowego i/lub przemysłowego

  • uprawnienia budowlane projektowe bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno – budowlanej

  • przynależność do Izby Inżynierów Budownictwa

  • znajomość przynajmniej jednego z oprogramowań do obliczeń statyki np. Dlubal, Robot oraz środowiska CAD

  • mobilność, gotowość do sporadycznych podróży służbowych

  • znajomość j. niemieckiego lub angielskiego na poziomie dobrym/komunikatywnym (środowisko międzynarodowe)

  • prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie w koordynacji pracy zespołów projektowych lub bezpośrednim zarządzaniu zespołami będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • przyjazną atmosferę w pracy, owocowe wtorki i warzywne czwartki

  • bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu

  • darmowy parking lub możliwość dojazdu do pracy z Warszawy transportem dedykowanym STRABAG

  • pakiet usług medycznych i korzystne warunki ubezpieczenia

  • możliwość rozwoju osobistego, udział w konferencjach tematycznych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dofinansowanie inicjatyw prozdrowotnych

STRABAG

STRABAG jest obecny na polskim rynku budowlanym od ponad 30 lat i realizuje najbardziej prestiżowe i zaawansowane technologicznie inwestycje w segmentach budownictwa ogólnego, infrastrukturalnego i inżynieryjnego. STRABAG posiada rozwiniętą sieć wytwórni mieszanek asfaltowych, własne wytwórnie betonu, laboratoria oraz własne kopalnie kruszyw. Dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą specjalistów i najnowszej generacji parkiem maszynowym. W Polsce STRABAG zatrudnia ponad 6,5 tys. osób.

Buduj swoją karierę z nami!

Przewiń do profilu firmy