Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier projektant

  • Kuźnica Kiedrzyńska (pow. częstochowski), śląskie
  • Specjalista
  • 2019-05-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy:Kuźnica Kiedrzyńska (pow. częstochowski)

    Oferujemy

    ciekawą pracę i rozwój w firmie
    o ugruntowanej pozycji na rynku
    i dynamicznie rozwijającą się
    stabilne zatrudnienie w oparciu
    o umowę o pracę
    możliwość rozwoju oraz stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    pakiet benefitów pozapłacowych m.in. dofinansowanie do opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne itp.
    dużą samodzielność w działaniu
    i udział w ciekawych projektach
    …oraz bardzo dobrą atmosferę
    w pracy i szansę na realizację Twoich pomysłów!
    wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji

    Obowiązki:

    • Przygotowywanie kalkulacji technicznych dla klientów
    • Budowanie długoterminowych relacji z klientami, profesjonalne doradztwo
    • Wsparcie techniczne działu sprzedaży krajowej i zagranicznej
    • Przygotowywanie dokumentacji technicznej produktów
    • Wsparcie rozwoju poszczególnych grup produktowych
    • Prowadzenie szkoleń i prezentacji produktowych,

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe budownictwo
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Znajomość programów typu AutoCAD
    • Uprawnienia do projektowania
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • Znajomość MS Office (w szczególności  PowerPoint)
    • Prawo jazdy kat. B​
    • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie kraju (do 4 dni w miesiącu)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )"