Oferta pracy

Inżynier / Projektant Podciśnieniowego Odwadniania Dachów

Wavin Shared Services sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie instalacji podciśnieniowego odwadniania dachów na rynek europejski;

  • Tworzenie wielowariantowych rozwiązań poprzez dobór odpowiednich produktów z portfolio Firmy spełniających lokalne wymogi projektowo – prawne oraz dostosowanych do specyfiki rynku oraz potrzeb klienta;

  • Wsparcie i doradztwo techniczne związane z przygotowywanym projektem dla klientów zewnętrznych oraz pracowników innych działów Firmy;

  • Kontakt z klientem w celu uzyskania i / lub uzupełnienia informacji niezbędnych do przygotowania projektu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (kierunki techniczne: instalacje sanitarne);

  • Znajomość programów: AUTOCAD, REVIT i innych programów wspomagających projektowanie oraz pakietu MS Office;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • Umiejętność pracy zespołowej, pod presją czasu, w sposób precyzyjny;

  • Kreatywność, sumienność, otwartość na zmiany oraz rozwój.

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w środowisku międzynarodowym;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Samodzielne stanowisko oraz otoczenie dające nieograniczone możliwości rozwoju kompetencji i kariery (również na arenie międzynarodowej) przy wsparciu najnowocześniejszych narzędzi, systemów i zespołu specjalistów;

  • Kwartalną premię opartą na osiągnięciach;

  • Bogaty pakiet świadczeń (w tym prywatna opieka zdrowotna i karta Multisport);

  • Możliwość pracy zdalnej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Online Application

2

Initial phone interview

3

Face to face interview

4

Final decision and feedback

Wavin Shared Services Ltd. (WSS) has been providing accounting, reporting, IT business application, master data, procurement, compliance, internal audit, 2D&3D technical designing services around Europe for Wavin companies since 2013

Wavin Shared Services Ltd. is part of Orbia which is known for operational excellence, relentless innovation and a result-driven culture. Orbia is a purpose-led company, passionate about the challenges that define how people will live and thrive tomorrow. We hold a big vision to combine the strengths of our businesses so we can collectively add up to something greater. Because big, systemic issues require strategic, collaborative, and human-centered solutions that are difficult for any one company to tackle alone

More details about Wavin Shared Services can be found at https://wavinssc.com/

Jeżeli jesteś zainteresowany stażem w zespole energicznych, nastawionych na wyzwania i ciągły rozwój pracowników, aplikuj na stanowisko, nie musisz być księgowym ani mieć wiedzy księgowej, spróbuj

Przewiń do profilu firmy