Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier - projektant

GP TECHNIKA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Police, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma GP Technika Sp. z o.o. Sp.k. zajmuje się  dostarczaniem kompleksowych rozwiązań dla przemysłu. Specjalizujemy się w świadczeniu dostaw i usług serwisowo - montażowych. Działania opieramy o nowoczesne technologie, głównie skanowanie 3D i inżynierię odwrotną.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie modeli 3D na podstawie chmury punktów, skanów lub na bazie dokumentacji 2D,
  • tworzenie rysunków technicznych,
  • tworzenie dokumentacji technicznej i projektowej,
  • rozwiązywanie problemów konstrukcyjnych,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej/technologicznej na potrzeby produkcji,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość programów: AutoCad, SolidWorks, mile widziane: Geomagic Design X,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną pracę z dokumentacją techniczną,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w projektowaniu konstrukcji stalowych oraz maszyn i urządzeń
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • ciekawą pracę w rozwijającej się firmie,
  • pełne wsparcie pracowników firmy,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Ogłoszenie archiwalne