Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier - Projektant rozdzielnic z językiem niemieckim

WERME TECHNOLOGIES Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Ponad 27 lat doświadczenia na rynkach europejskich. Firma WERME TECHNOLOGIES Sp. z o.o. jest częścią Signal Group. Szafy rozdzielcze wykonane według najwyższych standardów jakościowych, zgodnie z obowiązującymi normami dla każdej wielkości obiektu. Stosujemy przemysłowe rozwiązania najbardziej renomowanych producentów na świecie. Jesteśmy zespołem, który nieustannie rozwija się pod kątem nowoczesnych rozwiązań z zakresu automatyki budynkowej, w tym prefabrykacji szaf rozdzielczych i sterowniczych, jak również systemów rozdziału energii. Jeśli chcesz rozwinąć swoje zdolności w obszarze montażu, projektowania lub sprzedaży dołącz do naszego zespołu!

Opis stanowiska:

  • Sporządzanie wycen na podstawie dostarczonej dokumentacji oraz w oparciu o wymogi klienta
  • Sporządzanie dokumentacji warsztatowej niezbędnej do wykonania zlecenia
  • Sporządzanie dokumentacji powykonawczej
  • Stała współpraca z działem handlowym – wsparcie techniczne
  • Wsparcie techniczne dla serwisu
  • Utrzymywanie bezpośredniej relacji z działem technicznym klienta
  • Sporządzanie zestawień materiałowych

Idealny kandydat będzie posiadał:

  • Znajomość j. niemieckiego
  • Wykształcenie kierunkowe – elektrotechnika lub pokrewne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub bezpośrednio związane z prefabrykacją rozdzielnic
  • Znajomość aktualnie obowiązujących norm dotyczących prefabrykacji rozdzielnic- w tym obowiązujących na rynku niemieckim
  • Uprawnienia elektryczne G1 min do 1kV
  • Obsługa komputera
  • Znajomość środowiska CAD
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość wiodących producentów aparatury rozdzielczej nn
  • Doświadczenie w obsłudze konfiguratorów – mile widziana
  • Umiejętność czytania schematów zarówno wielo- jak i jednokreskowych oraz blokowych

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie zależne od kompetencji i doświadczenia
  • Telefon służbowy
  • Samochód służbowy
  • Laptop
  • Zajęcia z języka angielskiego
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Szkolenia dla pracowników
  • Nowoczesne biuro
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Pakiet medyczny

Fabryka znajduje się na terenie Wielkopolski. Praca dotyczy obsługi klientów na rynku niemieckim.

Ogłoszenie archiwalne