Inżynier Projektant specjalizacja konstrukcje budowlane i inżynierskie - budowa mostów (m/k)

STRABAGO firmie

  • Parzniewska 10, Pruszków
    Pruszków, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

STRABAG

Parzniewska 10

Pruszków

Twój zakres obowiązków

  • prace projektowe nad różnorodnymi rodzajami konstrukcji we wszystkich fazach projektowania i realizacji (współpraca międzynarodowa)

  • obliczenia statyczne i rozwiązania konstrukcyjne w zakresie konstrukcji budowlanych i inżynierskich oraz budowli mostowych

  • współpraca przy opracowaniu ofert i kalkulacji stanu surowego

  • tworzenie raportów technicznych zgodnych ze standardami i procedurami Konzernu

  • koordynacja projektowania oraz wsparcie jednostek operacyjnych w trakcie realizacji projektów

  • opracowanie projektów badawczych

  • kontakt z klientem na poziomie działu kalkulacji, kierownika budowy, działu Przygotowania Produkcji w celu szczegółowego określenia potrzeb i zadań do wykonania

  • wykonywanie niezbędnych szkiców i rysunków technicznych

  • wykonanie przedmiarów na potrzeby weryfikacji optymalizacji

  • analiza proponowanych w dokumentacji przetargowej przez Inwestora/Zamawiającego rozwiązań technicznych, celem poprawnego doboru technologii zamiennej z uwzględnieniem czynników ekonomicznych, jakościowych i logistycznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowana specjalizacja konstrukcyjno – budowlana (w drodze wyjątku ostatni rok studiów)

  • pasjonata budownictwa, doświadczenie w wyżej wymienionym zakresie będzie dodatkowym atutem

  • jeszcze większa chęć rozwoju w obrębie statyki konstrukcji, dociekliwość, kreatywność, poszukiwanie najbardziej zoptymalizowanych i nietuzinkowych rozwiązań

  • ponadprzeciętne zaangażowanie i samodzielność w wykonywaniu pracy

  • umiejętność efektywnej współpracy w zespole jak również umiejętność współpracy w środowisku międzynarodowym

  • dobra znajomość MS-Office, znajomość oprogramowania do obliczeń statyki np. Dlubal, Robot

  • biegła znajomość oprogramowania CAD: Auto CAD, znajomość środowiska REVIT i/lub Tekla będzie dodatkowym atutem

  • znajomość j. niemieckiego lub angielskiego na poziomie dobrym

  • gotowość do sporadycznych podróży służbowych w kraju i za granicą

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na umowę o pracę w siedzibie głównej w Pruszkowie

  • przyjazną atmosferę w pracy, przyjazną atmosferę w pracy, owocowe wtorki i warzywne czwartki

  • bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu umożliwiającą rozwój w obszarze budownictwa oraz poznawanie nowych technologii

  • pakiet usług medycznych i korzystne warunki ubezpieczenia

  • możliwość dojazdu z Warszawy koncernowym busem

  • możliwość rozwoju osobistego, udział w konferencjach tematycznych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dofinansowanie inicjatyw prozdrowotnych

STRABAG

STRABAG jest obecny na polskim rynku budowlanym od ponad 30 lat i realizuje najbardziej prestiżowe i zaawansowane technologicznie inwestycje w segmentach budownictwa ogólnego, infrastrukturalnego i inżynieryjnego. STRABAG posiada rozwiniętą sieć wytwórni mieszanek asfaltowych, własne wytwórnie betonu, laboratoria oraz własne kopalnie kruszyw. Dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą specjalistów i najnowszej generacji parkiem maszynowym. W Polsce STRABAG zatrudnia ponad 6,5 tys. osób.

Buduj swoją karierę z nami!

Przewiń do profilu firmy