Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier - Projektant Systemów Embedded

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNE "KARED" sp. z o.o.

Kwiatowa 3

Kowale (powiat gdański)

Twój zakres obowiązków

Projektowanie systemów Embedded, w szczególności:

- opracowanie koncepcji nowych wyrobów (urządzenia mikroprocesorowe dla przemysłu elektroenergetycznego)

- programowanie w C procesorów ARM, DSP

- programowanie układów programowalnych FPGA, CPLD

- uruchamianie zaprojektowanych urządzeń

- opracowanie materiałów do instrukcji obsługi

Nasze wymagania

- wykształcenie o profilu technicznym

- znajomość języka C

- obsługa oprogramowania MS Office lub OpenOffice, w szczególności Excel / Calc oraz Word / Writer

- umiejętność pracy zarówno w zespole jak i w pełni samodzielnie

- odpowiedzialność i dyspozycyjność

- gotowość do wyjazdów służbowych

- prawo jazdy kat. B

- znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej

Mile widziane:

- znajomość systemów RTOS i/lub Linux

- znajomość interfejsów UART, SPI, I2C itp.

- znajomość podstawowych zagadnień z zakresu elektroniki

- znajomość protokołów komunikacyjnych: Modbus, DNP3, IEC 60870-5-103, IEC 60870-5-104, IEC 61850

- podstawowe uprawnienia SEP

Dodatkowe atuty:

- znajomość C# (Windows Forms / WPF)

- podstawy projektowania układów elektronicznych (Eagle PCB)

- znajomość środowiska Code Composer Studio / Eclipse

- znajomość środowiska Quartus

- znajomość Jira

- znajomość Git

To oferujemy

- pracę w której nie będziesz się nudził / nudziła

- wyzwania i możliwość nauki

- rodzinną atmosferę

O nas

Jeżeli jesteś osobą odpowiedzialną, ambitną i szukasz ciekawej i samodzielnej pracy, to dobrze trafiłeś.

Kared Sp. z o.o. jest niedużą firmą, działającą już prawie 30 lat na rynku energetyki w obszarze systemów SCADA, układów zasilania i synchronizacji obiektów elektroenergetycznych. W naszej działalności stawiamy na innowacyjne rozwiązania, dopasowane do specyficznych potrzeb inwestorów.

Posiadamy kilkuosobowy dział projektowy, do pracy w tym zespole chcemy Ciebie zachęcić. Oczekujemy, że każdy członek zespołu będzie ( oczywiście po okresie wdrożenia ) samodzielnym projektantem. Nie zmienia to faktu, że pracujemy zespołowo i każdy powinien udzielać kolegom pomocy i równocześnie oczekiwać wsparcia w razie problemów. To dla nas bardzo ważne, żeby problemy były zgłaszane szybko, zanim narosną zaległości i przysporzą większych kłopotów.

Stawiamy na rozwój naszych pracowników i zdobywanie nowych umiejętności poprzez szkolenia.

Z uwaga wsłuchujemy się w ich potrzeby i proponowane rozwiązania.

Jeśli dołączysz do naszego zespołu nie będziesz pracował tylko przy małym wycinku projektu, lecz będziesz uczestniczył w pracy przy projektach zaczynając od koncepcji a kończąc na uruchomieniu całości na obiekcie.

To właśnie u nas masz szanse na zobaczenie jak Twoja wiedza jest wykorzystywana do tworzenia najnowszych rozwiązań w przemyśle.

Czekamy na Ciebie !!!

Osoby spełniające kryteria i będące zainteresowane zatrudnieniem zapraszamy do przesłania aplikacji (cv, list motywacyjny) klikając w przycisk aplikowania.

Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych (prosimy o dołączenie do składanych dokumentów zgody na przetwarzanie danych osobowych)

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.