Ta oferta pracy jest nieaktualna od 154 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier - Projektant systemów wbudowanych (embedded)

  • Czaple (pow. kartuski), Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 2019-01-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    smsm

    W związku z rozwojem obszaru Produktów Elektrycznych poszukujemy osoby na stanowisko:

    Inżynier / projektant systemów wbudowanych (embedded)

    Miejsce pracy: Gdańsk (okolice), Czaple (pow. kartuski)
    • Wsparcie doświadczonych członków zespołu
    • Nowoczesne
      narzędzia pracy
    • Przyjazna
      atmosfera
    • Kultura przejrzystego kodu

    Nasze atuty. Co nas wyróżnia:

    • Grono świetnych specjalistów
    • Innowacyjne
      projekty
    • Dowolna forma współpracy
    • Jesteśmy równi.
      Brak dyrektorów
      i kierowników

    Zakres obowiązków:

    • Kreowanie innowacyjnych koncepcji w obszarze urządzeń elektronicznych
    • Projektowanie, konstruowanie nowych rozwiązań produktowych
    • Weryfikacja połączeń układów elektronicznych
    • Programowanie układów elektronicznych i przeprowadzanie testów
    • Obsługa urządzeń laboratoryjnych
    • Organizacja i realizacja procesu tworzenia nowego produktu i wprowadzania zmian w produkcie
    • Prowadzenie badań produktów oraz przygotowywanie z nich raportów
    • Organizacja i zarządzanie dokumentacją produktów elektrycznych
    • Przygotowanie i nadzór nad deklaracjami zgodności produktów
    • Prowadzenie certyfikacji produktów w międzynarodowych jednostkach badawczych
    • Realizacja i koordynacja zgłoszeń patentowych
    • Pomoc w przygotowaniu i realizacji szkoleń pracowników wewnętrznych w zakresie wiedzy o produkcie elektrycznym

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: informatyka, telekomunikacja, elektronika, automatyka i robotyka lub pokrewne
    • Praktyczna znajomość układów elektroniki cyfrowej i analogowej
    • Umiejętność programowania w C/C++
    • Umiejętność programowania mikroprocesorów STM 8 i 32 bitowych
    • Znajomość protokołów komunikacyjnych m.in. UART, SPI
    • Umiejętność projektowania PCB w AutoDESK EAGLE
    • Umiejętność przygotowywania i prowadzenia dokumentacji technicznej
    • Umiejętność oceny  szans i zagrożeń wynikających z planowanych działań
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodny kontakt z klientami i kontrahentami oraz czytanie dokumentacji technicznej
    • Mile widziane jest doświadczenie w samodzielnym przeprowadzaniu wdrożeń projektów oraz znajomość zagadnień z zakresu EMC

    My oferujemy Tobie:

    • Pracę w firmie produkującej wysokiej klasy grzejniki łazienkowe i dekoracyjne, grzałki oraz maszyny budowalne, będącej liderem w swojej branży (25 lat na rynkach ponad 40 krajów świata)
    • Możliwości kreowania rozwiązań, dzięki dostępowi do najnowocześniejszych technologii.
    • Ukierunkowanie na wolność w: samostanowieniu o swoim rozwoju; zwiększaniu wartości generowanej przez własną pracę i jej gratyfikację; korzystaniu z wszelkich dostępnych zasobów Organizacji (merytorycznych, personalnych, technologicznych)
    • Nabywanie mentalności przedsiębiorcy w duchu współodpowiedzialności za całą Organizację
    • Kontakt z ludźmi służącymi sobie pomocą w ramach różnorodnych kwalifikacji zawodowych, pozazawodowych i własnych zainteresowań
    • Pracę w Organizacji ukierunkowanej na dobro drugiego Człowieka, wartości i etykę oraz odpowiedzialność społeczną

    Ponadto oferujemy:

    • Prywatna opieka medyczna
    • Stabilna organizacja
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Karta Multisport/OK System
    Jeśli nie spełniasz wyżej wymienionych oczekiwań, a czujesz, że masz w sobie potencjał, który mógłby nas wzbogacić, jesteś innowacyjny, energiczny i cenisz wartości wolnorynkowe – prześlij do nas swoje CV.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikuj lub kontakt telefoniczny: +48 607 451 633