Oferta pracy

Inżynier Projektant - Technolog Obróbki Skrawaniem

ZPUE S.A.

  • Koniecpol

    Koniecpol, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej wyrobów standardowych;

  • Opracowywanie od podstaw technologii produkcji wyrobów standardowych na tokarkach i frezarkach CNC, dobór najbardziej optymalnych narzędzi oraz parametrów skrawania;

  • Dobór materiałów użytych w procesie produkcji, tworzenie list materiałowych, kart technologicznych;

  • Wprowadzanie danych do systemu ERP;

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych w celu poprawy ergonomii, bezpieczeństwa, jakości oraz wydajności na stanowiskach produkcyjnych;

  • Wprowadzanie działań optymalizacyjnych, np. przez projektowanie i wykonanie: narzędzi specjalnych CNC, uchwytów obróbkowych, pryzm, przymiarów;

  • Udział w projektach strategicznych.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość Solid Edge, pakietu Office;

  • Bardzo dobra znajomość języka programowania G-code, programu NX-CAM;

  • Bardzo dobra znajomość sterowania Fanuc, Sinumeric;

  • Wykształcenie wyższe - mechanika budowa maszyn;

  • Kreatywność, innowacyjność i otwartość na zmiany;

  • Bardzo dobra komunikatywność oraz nastawienie na współpracę;

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz samodzielnego rozwiązywania problemów;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • Mile widziana znajomość produkcji form do tworzyw termoutwardzalnych, do odlewów z żywicy epoksydowej oraz umiejętność stosowania frezowania poligonalnego.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;

  • Profesjonalne, dynamiczne, pełne wyzwań środowisko pracy;

  • Zdobycie cennych umiejętności i doświadczenia;

  • Ambitne zadania;

  • Szkolenia poszerzające kompetencje i rozwijające wiedzę;

  • Pracę w zgranym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Miejsce pracy: WŁOSZCZOWA

ZPUE S.A.

ZPUE S.A. od ponad 30 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 2500 osób. Jesteśmy liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

Przewiń do profilu firmy