Oferta pracy

Inżynier - Projektant urządzeń chłodniczych

Gi Group

  • Gdańsk, pomorskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Dla jednego z naszych Klientów poszukuję kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • projektowanie układów chłodniczych urządzeń
  • współpraca z działem produkcyjnym, działem zakupów i działem jakości
  • kontrola pracy monterów chłodniczych na hali montażowej
  • tworzenie dokumentacji instalacji chłodniczych urządzeń
  • wsparcie prac nad prototypami oraz testami laboratoryjnymi urządzeń
  • rozwiązywanie zgłaszanych przez serwis problemów, reklamacji
  • dbałość o zapewnienie zgodności projektów z aktualnymi normami i wymaganiami klienta

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • dobra znajomość zasad projektowania urządzeń chłodniczych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (B2)
  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność
  • mile widziana znajomość oprogramowania Inventor lub SolidWorks
  • prawo jazdy kat. B

Nasz klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • pakiet benefitów: pakiet medyczny, ubezpieczenie, możliwość nauki języków
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne