Inżynier Projektant Wentylacji, Klimatyzacji i Ogrzewnictwa

  • Gliwice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.10.2017
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 04.11.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Korporacja Fluor – jesteśmy globalnym liderem w branży inżynieryjnej, realizującym najbardziej kompleksowe projekty na świecie. Biuro w Gliwicach dostarcza usługi dla przemysłu biotechnologicznego, chemicznego, petrochemicznego oraz rafineryjnego. Do naszych Klientów należą między innymi: 3M Poland, BASF, Novo Nordisk, PKN Orlen S.A., Grupa LOTOS S.A., Grupa AZOTY.

W związku z rozwojem struktur organizacyjnych poszukujemy osób zainteresowanych rozwojem na stanowisku:

(HVAC Design Engineer)
Miejsce pracy: Gliwice
Nr referencyjny: 2017/10/hvac
Projekt, do którego poszukujemy pracownika jest współrealizowany z oddziałem Fluor USA i w całości prowadzony jest w j. angielskim.

Podstawowy zakres obowiązków:

  • wykonywanie obliczeń obciążenia cieplnego i chłodniczego budynków
  • tworzenie schematów technologicznych instalacji grzewczych oraz wentylacji i klimatyzacji z elementami sterowania (schematy P&ID)
  • projektowanie rozprowadzenia instalacji w budynkach
  • projektowanie systemów wody lodowej oraz dobór agregatów chłodniczych (Chillers)
  • projektowanie kotłowni w budynkach wraz z instalacjami towarzyszącymi, oraz systemami doprowadzenia paliwa
  • projektowanie instalacji klimatyzacji z zastosowaniem pomp ciepła oraz rozwiązań VRV
  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu rozwiązań przyjaznych dla środowiska, np wg wytycznych LEED

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowana specjalność w zakresie Wentylacji, Klimatyzacji i Ogrzewnictwa)
  • doświadczenie na w/w stanowisku
  • znajomość programów: AutoCAD, Ventpack, Revit, MS Office
  • mile widziane uprawnienia budowlane w zakresie klimatyzacji-wentylacji
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (język techniczny)
  • operatywność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole wielobranżowym

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznym środowisku, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowych zespołach przy realizacji skomplikowanych projektów dla branży biotechnologicznej
  • przyjazną atmosferę pracy w firmie o otwartej kulturze organizacyjnej, opartej na wspieraniu wymiany wiedzy i doświadczeń, jak również umożliwiającej szeroki rozwój zawodowy
  • stałe wykorzystywanie w pracy nowoczesnych narzędzi informatycznych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet świadczeń dodatkowych
Zainteresowanych kandydatów zachęcamy do przesyłania aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj, z podaniem numeru referencyjnego w tytule wiadomości.

Prosimy o załączenie w podaniu klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Fluor S.A. z siedzibą w Gliwicach ul. Pr. Stefana Wyszyńskiego 11, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm.).

Osoby, które życzą sobie, aby ich podania umieszczone zostały w naszej bazie kandydatów prosimy także o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie i archiwizację niniejszego podania do przyszłych celów rekrutacyjnych”.

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO ODPOWIEDZI TYLKO WYBRANYM KANDYDATOM

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się