Ta oferta pracy jest nieaktualna od 320 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Projektant Wentylacji, Klimatyzacji i Ogrzewnictwa

  • Gliwice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Korporacja Fluor – jesteśmy globalnym liderem w branży inżynieryjnej, realizującym najbardziej kompleksowe projekty na świecie. Biuro w Gliwicach dostarcza usługi dla przemysłu biotechnologicznego, chemicznego, petrochemicznego oraz rafineryjnego. Do naszych Klientów należą między innymi: 3M Poland, BASF, Novo Nordisk, PKN Orlen S.A., Grupa LOTOS S.A., Grupa AZOTY.

    W związku z rozwojem struktur organizacyjnych poszukujemy osób zainteresowanych rozwojem na stanowisku:

    (HVAC Design Engineer)
    Miejsce pracy: Gliwice
    Nr referencyjny: 2017/10/hvac
    Projekt, do którego poszukujemy pracownika jest współrealizowany z oddziałem Fluor USA i w całości prowadzony jest w j. angielskim.

    Podstawowy zakres obowiązków:

    • wykonywanie obliczeń obciążenia cieplnego i chłodniczego budynków
    • tworzenie schematów technologicznych instalacji grzewczych oraz wentylacji i klimatyzacji z elementami sterowania (schematy P&ID)
    • projektowanie rozprowadzenia instalacji w budynkach
    • projektowanie systemów wody lodowej oraz dobór agregatów chłodniczych (Chillers)
    • projektowanie kotłowni w budynkach wraz z instalacjami towarzyszącymi, oraz systemami doprowadzenia paliwa
    • projektowanie instalacji klimatyzacji z zastosowaniem pomp ciepła oraz rozwiązań VRV
    • mile widziane doświadczenie w projektowaniu rozwiązań przyjaznych dla środowiska, np wg wytycznych LEED

    Wymagane kwalifikacje:

    • wykształcenie wyższe techniczne (preferowana specjalność w zakresie Wentylacji, Klimatyzacji i Ogrzewnictwa)
    • doświadczenie na w/w stanowisku
    • znajomość programów: AutoCAD, Ventpack, Revit, MS Office
    • mile widziane uprawnienia budowlane w zakresie klimatyzacji-wentylacji
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (język techniczny)
    • operatywność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole wielobranżowym

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w dynamicznym środowisku, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowych zespołach przy realizacji skomplikowanych projektów dla branży biotechnologicznej
    • przyjazną atmosferę pracy w firmie o otwartej kulturze organizacyjnej, opartej na wspieraniu wymiany wiedzy i doświadczeń, jak również umożliwiającej szeroki rozwój zawodowy
    • stałe wykorzystywanie w pracy nowoczesnych narzędzi informatycznych
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • bogaty pakiet świadczeń dodatkowych
    Zainteresowanych kandydatów zachęcamy do przesyłania aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj, z podaniem numeru referencyjnego w tytule wiadomości.

    Prosimy o załączenie w podaniu klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Fluor S.A. z siedzibą w Gliwicach ul. Pr. Stefana Wyszyńskiego 11, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm.).

    Osoby, które życzą sobie, aby ich podania umieszczone zostały w naszej bazie kandydatów prosimy także o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie i archiwizację niniejszego podania do przyszłych celów rekrutacyjnych”.

    ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO ODPOWIEDZI TYLKO WYBRANYM KANDYDATOM

    bottom