Inżynier Projektów

  • Bydgoszcz, Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-11-14
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 2018-12-14)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Air Products Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, jedna z największych firm gazowych w Polsce, obsługująca klientów na rynku przemysłowym, energetycznym, spawalniczym oraz medycznym na całym świecie, dostarczająca im wyjątkową gamę gazów atmosferycznych, procesowych i specjalnych, poszukuje pracownika na pełny etat na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bydgoszcz, Toruń

    Podstawowy zakres obowiązków:

    • Przygotowanie ofert, propozycji i projektów technicznych dla klientów
    • Nadzór nad dokumentacją techniczną prowadzonego projektu
    • Analiza, kalkulacja i kontrola kosztów realizacji projektu
    • Nadzór nad wykonaniem instalacji gazów technicznych u klientów
    • Współpraca z podwykonawcami

    Od idealnego kandydata oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego technicznego lub chemicznego
    • Znajomości programów MS Office, AutoCad
    • Dobrej, komunikatywnej znajomości języka angielskiego umożliwiającej czytanie dokumentacji technicznej oraz prowadzenie swobodnej rozmowy
    • Umiejętności kreatywnego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów
    • Inicjatywy oraz umiejętności komunikacyjnych
    • Prawa jazdy kat. B
    • Doświadczenia w kierowaniu projektami i/lub znajomości wymogów dyrektywy PED
    • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Air Products. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-146), przy ul. Komitetu Obrony Robotników 48, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922) „.

    Informujemy, że Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Air Products Sp. z o.o. ul. Komitetu Obrony Robotników 48, 02-146 Warszawa. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.