Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Projektów

ATCOMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie dokumentacji techniczno – projektowej w zakresie cystern do transportu paliw (ADR) lub/i pojazdów do tankowania samolotów i śmigłowców

  • Techniczny nadzór nad projektem w trakcie jego realizacji

  • Udział w opracowaniu harmonogramów realizacji projektu i nadzorowanie postępu prac.

  • Optymalizacja dostarczanych rozwiązań, poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych w celu optymalizacji kosztów

  • Doskonalenie istniejących rozwiązań technicznych

  • Nadzór nad produkcją produktów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: budowa maszyn, mechatronika,)

  • Doświadczenie w projektowaniu w 3D (preferowany Inventor i/lub Solid Works)

  • Znajomość rysunku technicznego i podstaw konstrukcji maszyn

  • Doświadczenie w zakresie projektowania konstrukcji stalowych oraz aluminiowych będzie dodatkowym atutem

  • Analityczne myślenie

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Miłe widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość j. angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Możliwość udziału w ciekawych, rozwojowych i prestiżowych projektach międzynarodowych i krajowych

  • Pakiety szkoleń

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowa o pracę

ATCOMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ATCOMEX to czołowy, międzynarodowy producent urządzeń do tankowania statków powietrznych typu REFUELLER i DISPENSER. Zajmujemy się również produkcją cystern samochodowych, naczep i przyczep do transportu produktów ADR, takich jak benzyna, olej opałowy, LPG, paliwo lotnicze i inne. Jesteśmy producentem mobilnych urządzeń próżniowo- ciśnieniowych zabudowywanych na podwoziach samochodów ciężarowych do przewozu odpadów. W związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Inżynier Projektów.

Przewiń do profilu firmy