Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier projektów - mechatronik

DURABLE SP. Z O.O.

Kasztanowa 10

Przecław (pow. policki; gm. Kołbaskowo)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie nowych projektów urządzeń na potrzeby automatyzacji procesów produkcyjnych występujących w zakładzie.

  • Modernizacje istniejących maszyn i urządzeń.

  • Tworzenie dokumentacji technicznej wykonanych projektów.

  • Tworzenie dokumentacji analizy ryzyka w rozumieniu Dyrektywy Maszynowej 2006/42/WE.

  • Współpraca z działem produkcji i utrzymania ruchu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe na kierunkach: mechatronika, budowa maszyn lub pokrewne.

  • Biegła, praktyczna znajomość programu Solid Works.

  • Umiejętność projektowania mechanizmów i urządzeń mechatronicznych (z wykorzystaniem profili konstrukcyjnych, elementów pneumatycznych, napędów elektrycznych, itp.).

  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa maszyn i oceny ryzyka w rozumieniu Dyrektywy Maszynowej 2006/42/WE.

  • Języki obce: angielski komunikatywnie, mile widziany - niemiecki.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Bogaty pakiet socjalny (karta Multisport, karta Medicover Sport, posiłki itp.)

  • Dofinansowanie do wypoczynku, bony z okazji świąt, paczki dla dzieci z ZFŚS

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • bony z okazji świąt

  • paczki dla dzieci z ZFŚS

Firma DURABLE wspiera poprzez inteligentne rozwiązania pomyślną pracę w dzisiejszym i przyszłym świecie. Innowacyjność produktów, wysoka jakość i wzorowy serwis cechują firmę DURABLE, która należy do czołowych producentów branży wspomagającej organizację pracy biurowej i systemów prezentacji w Europie i na Świecie.

Zorientowana na przyszłość firma dostrzega trendy w pracy i opracowuje innowacyjne koncepcje na potrzeby zmieniającego się świata pracy. Produkty z kategorii Durable Premium charakteryzują się doskonałą jakością, wzornictwem i funkcjonalnością. Zakład DURABLE w Przecławiu (k. Szczecina) zatrudnia obecnie około 200 pracowników.

Przewiń do profilu firmy