Oferta pracy

Inżynier Projektów Technicznych

Grupa ŻywiecO firmie

  • Namysłów

    Namysłów, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie projektami inwestycyjnymi i optymalizacyjnymi w obszarze technicznym browaru zgodnie z założonym zakresem, budżetem i harmonogramem

  • Współpraca projektowa z działami produkcyjnymi i wspomagającymi

  • Podejmowanie działań zapewniających ciągłe ulepszanie systemów produkcyjnych, przy zachowaniu wymaganej jakości i minimalizacji kosztów produkcyjnych

  • Tworzenie specyfikacji technicznych i dokumentacji rysunkowej w oprogramowaniu CAD

  • Tworzenie planów i aplikacji inwestycyjnych, zapytań ofertowych i specyfikacji

  • Weryfikacja ofert handlowych i udział w negocjacjach

  • Zarządzanie procesem obiegu dokumentacji technicznej

  • Przygotowywanie dokumentacji formalno-prawnej niezbędnych do przeprowadzenia inwestycji

  • Realizacja inwestycji w zgodzie z wymogami prawa polskiego, UE, normami i procedurami wewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Mechatronika, Mechanika i Budowa Maszyn, Inżynieria Produkcji, Inżynieria Chemiczna i Procesowa

  • Umiejętność budowania dobrych relacji międzyludzkich i pracy zespołowej

  • Umiejętność analitycznego myślenia, otwartość na zmiany

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i ofert technicznych (także w j. angielskim)

  • Znajomość oprogramowania: MS Office, AutoCAD, Gant Project

  • Zdyscyplinowanie i umiejętność dot. organizowania pracy własnej

  • Znajomość języka angielskiego min. B2

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Znajomość metodologii i metodyk projektowych (PRINCE, PMI, SIX SIGMA)

To oferujemy

  • Deputat piwny

  • Wczasy pod gruszą

  • Kafeteria MyBenefit

  • Opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Pracowniczy program emerytalny

  • Szkolenia i działania rozwojowe

  • Program Moje Ż

  • SHE Day- dzień bezpieczeństwa i zdrowia