Inżynier projektów w dziale automatyzacji

Truvant Europe Sp. z o.o.

Przemysłowa 1

Sosnowiec-Pieńki

Stryków

Twój zakres obowiązków

  • Budżetowanie i realizacja projektów automatyzacyjnych

  • Rozwój nowych technologii zgodny z trendem firmy i wymaganiami klientów

  • Standaryzacja parku maszynowego w Zakładach Truvant w Strykowie i we Wrocławiu

  • Wdrażanie procesów i procedur Technical Initiative Management oraz Project Management

  • Definiowanie oszczędnościowych projektów Lean

  • Zarządzanie projektami (PMI)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne

  • Doświadczenie w projektach inwestycyjnych jako lider lub uczestnik

  • Komunikatywny język angielski

  • Niekonwencjonalne myślenie, innowacyjne spojrzenie

  • Motywację do poszukiwania nowych rozwiązań

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznej, wielokulturowej i rozwijającej się firmie w branży opakowaniowej

  • Udział w ciekawych projektach

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji

  • A do tego ciekawy pakiet benefitów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • firmowa drużyna biegowa

Zatrudnienie osób z niepełnosprawnościami

Nasza firma jest otwarta na różnorodność i zatrudnianie osób z niepełnosprawnością.

Realizujemy projekt: "No Barriers" - dedykowany zatrudnianiu osób z orzeczeniem o niepełnosprawności na różne stanowiska pracy, zarówno w obszarze produkcji, jak i na stanowiska administracyjno – biurowe.

Podczas procesu rekrutacji dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej poznać kandydatów oraz ich potrzeby.