Ta oferta pracy jest nieaktualna od 208 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier projektowania sieci

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 27.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Teleste Video Networks Sp. z o.o. jest częścią firmy Teleste Corporation (www.teleste.com), posiadającej swoje oddziały i biura na całym świecie. W Polsce biura znajdują się w Krakowie i Wrocławiu.

    Miejsce pracy: Wrocław

    Szukasz nowych, interesujących zadań? Chcesz się rozwijać i brać udział w międzynarodowych projektach?

    Mamy pracę dla Ciebie!

    Teleste Video Networks jest producentem systemów służących do nagrywania i transmisji wideo poprzez sieci IP. Dostarczamy systemy monitorujące autostrady, tunele, mosty i stacje kolejowe. Prowadzimy  projekty w większości krajów europejskich, a także w USA, Chinach oraz Australii.

    Wymagania:

    • wyższe wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: Telekomunikacja, Elektronika lub pokrewne),
    • znajomość zagadnień związanych z sieciami teleinformatycznymi, światłowodowymi oraz HFC,
    • znajomość narzędzi CAD,
    • wysoka komunikatywność oraz umiejętność budowania dobrych relacji,
    • bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
    • wysoka motywacja do pracy oraz gotowość do podnoszenia kwalifikacji.

    Mile widziane:

    • doświadczenie w zakresie projektowania sieci telekomunikacyjnych.

    Zadania:

    • osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za planowanie oraz projektowanie sieci telekomunikacyjnych typu FTTX/HFC, a także tworzenie dokumentacji technicznej.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport),
    • interesującą pracę w zgranym zespole i międzynarodowym otoczeniu,
    • dostęp do najnowszych technologii branżowych,
    • stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych i możliwość awansu,
    • dużą samodzielność w pracy,
    • szkolenia w kraju i za granicą.

    Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij CV oraz list motywacyjny w języku polskim oraz angielskim do dnia 27.12.2017 za pośrednictwem przycisku Aplikuj teraz.

    Na aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.1997 wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji.