Oferta pracy

Inżynier Projektowy (Automatyk)

Transition Technologies - Control Solutions Sp. z o.o.

  • Tarnów

    Tarnów, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Odpowiednio do stopnia rozwoju zawodowego:

• projektowanie struktur automatyki i algorytmów sterowania

• dobór sprzętu

• implementacja rozwiązań

• testowanie i walidacja

• wdrażanie i serwis u klientów

• optymalizacja procesów

• uzgodnienia z klientami i ich wsparcie

• opracowywanie dokumentacji

• przestrzeganie procedur obowiązujących w firmie

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Elektronika, Automatyka, Energetyka

  • wiedza lub wykształcenie w zakresie automatyzacji procesów

  • obycie z systemami komputerowymi

  • umiejętność programowania minimum jednego z systemów klasy: -DCS (DeltaV, Experion PKS, PCS7, Ovation) -SCADA (InTouch, iFIX, Asix, Cimplicity), -PLC różnych producentów m.in. Siemens S7, ABB PM86x, GE Rx3i i inne.

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego ( czytanie dokumentacji technicznej, kontakt z klientami)

  • gotowość do wyjazdów na obiekty, w tym zagraniczne ( około 50 % czasu w roku)

  • samodzielność, rzetelność i zaangażowanie

  • dyspozycyjność oraz umiejętność pracy z zespołem i klientami.

  • posiadanie prawa jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie w zakresie uruchamiania komputerowych systemów automatyki

  • doświadczenie w branży energetyki, linii produkcyjnych, chemii, wydobycia ropy i gazu

  • znajomość innych języków (hiszpański, francuski)

  • uprawnienia dozorowe w zakresie AKPiA

  • kwalifikacje osoby niższego dozoru w zakładach górniczych

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce Grupy Kapitałowej zrzeszającej firmy technologiczne

  • Praca przy innowacyjnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i systemów klasy : DCS , SCADA, PLC

  • Współpracę z ekspertami w swoich dziedzinach

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie

  • Możliwość rozwoju kompetencji w szerokim zakresie : szkolenia miękkie/techniczne, dofinansowanie studiów, dofinansowanie nauki języków obcych

  • Stabilność zatrudnienia i przyjazną atmosferę pracy

  • Spotkania integracyjne, konkursy wewnątrzfirmowe, multisport, bogaty pakiet socjalny ( wczasy pod gruszą, paczka świąteczna itd.)

  • Elastyczne formy zatrudnienia i godziny pracy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Udział w polskich i międzynarodowych projektach automatyzacji procesów

  • Uczestnictwo w innowacyjnych projektach

Transition Technologies-Control Solutions Sp. z o.o. od początku lat 90-tych realizowała zadania jako dział Control Solution Center w spółce Transition Technologies S.A. Samodzielnie działamy od 6 czerwca 2018 roku jako spółka w grupie kapitałowej Transition Technologies.

Specjalizujemy się w tworzeniu nowoczesnych systemów automatyki przemysłowej. Naszym klientom oferujemy usługi inżynierskie oraz wdrożenia najbardziej innowacyjnych i zaawansowanych rozwiązań. Doświadczona kadra inżynierska, poprzez setki projektów, rozwinęła najwyższej klasy know-how dla większości rozwiązań funkcjonujących w Automatyce Przemysłowej. W szczególności skupiamy się na wdrożeniach kompletnych systemów sterowania automatyki procesowej jak i stanowisk zrobotyzowanych oraz na usługach inżynierskich dla procesów technologicznych. Rozwinęliśmy nasze umiejętności w tworzeniu rozwiązań opartych o rozproszone systemy sterowania (DCS), programowalne sterowniki logiczne (PLC), wizualizacje (SCADA), rozwiązanie MES, komputery przemysłowe (Industrial PC) oraz doboru i optymalizacji procesów produkcyjnych, w zakresie których projektujemy także stanowiska zrobotyzowane.

Realizujemy prace obejmujące swoim zakresem budowę maszyn oraz automatyzacji i robotyzacji linii produkcyjnych, systemów załadunku i rozładunku maszyn, stanowisk montażowych, aplikacji typu pick&place. Nasze kompetencje to m.in.: integracja robotów, systemów wizyjnych, systemów bezpieczeństwa oraz projektowanie mechaniczne, elektryczne. Pracujemy na renomowanym oprogramowaniu CAD oraz eCAD. Zaprojektowane stanowiska zrobotyzowane wykonujemy w hali montażowej gdzie przeprowadzamy testy.

W naszych biurach w Ostrowie Wielkopolskim, Tarnowie i Wrocławiu zatrudniamy kilkudziesięciu wykwalifikowanych inżynierów. Naszym wyróżnikiem jest wieloletnie doświadczenie, a tym samym kompetencje do dostarczania kompletnych systemów i instalacji.

Oferujemy kompleksowe, interdyscyplinarne podejście do realizacji inwestycji począwszy od wizji lokalnie , audytu, montaż szaf, instalację i konfigurację systemu, aż po uruchomienie i optymalizacje procesu technologicznego wraz z przygotowaniem dokumentacji i szkoleniami kadry klienta.

Przewiń do profilu firmy