Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Projektu - Automatyk

POWER ON AUTOMATION Sp. z o.o.O firmie

  • Siewierska 6
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

POWER ON AUTOMATION Sp. z o.o.

Siewierska 6

Poznań

Firma Power On Automation jest młodą, rozwijającą się firmą, działającą w dziedzinie automatyki przemysłowej. Zajmujemy się budową systemów sterowania i automatyzacji procesów produkcyjnych, sortowaniem, rozbudową i integracją automatyki przemysłowej głównie w przemyśle spożywczym i chemicznym. W związku z rozwojem działu poszukujemy osoby na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • realizacja projektów, koordynacja i nadzór prac w zakresie systemów sterowania i automatyki dla linii produkcyjnych w przemyśle
  • projektowanie, tworzenie oprogramowania i programowanie sterowników PLC, paneli HMI itp.
  • konfiguracja, łączenie i integracja urządzeń automatyki przemysłowej
  • nadzór podczas budowy oraz nad uruchomieniem automatyki i systemów sterowania u klienta
  • przygotowywanie dokumentacji projektowej i powykonawczej
  • przygotowywanie koncepcji rozwiązań technicznych i wycen
  • współpraca z firmami wykonawczymi i dostawcami
  • aktywny udział w pracach rozwojowych, usprawnianie istniejących rozwiązań technicznych i praca nad nowymi produktami

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (kierunek Automatyka przemysłowa, Robotyka)
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Aktualne uprawnienia SEP do 1kV
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność i orientacja na klienta

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwości intensywnego rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę w młodym zespole

Ogłoszenie archiwalne