Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Projektu

  • Balice (pow. krakowski), małopolskie
  • Specjalista
  • 2019-01-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MV CENTER SYSTEMY WIZYJNE sp. z o.o.

    MV Center Systemy Wizyjne Sp z o.o dostarcza dla swoich klientów rozwiązania z zakresu kontroli wizyjnej produkcji. Naszymi odbiorcami są zakłady produkcyjne z branż Automotive, FCMG, Medical, Packaging.

    Krótki film promujący firmę dostępny pod tym linkiem

    Miejsce pracy: Balice (pow. krakowski)

    Poszukujemy kandydata na stanowisko Inżynier Projektu w dynamiczniej rozwijającej się firmie.

    Tryb pracy:  70-80% - praca biurowa / 20-30% praca w delegacjach (zakłady produkcyjne na terenie Polski)

    Obowiązki:

    • Implementacja, testowanie i wdrażanie nowych projektów w zakresie systemów wizyjnych w przemyśle (m.in. dobór, projektowanie i programowanie systemów wizyjnych, uruchamianie maszyn w siedzibie firmy i u klienta, przygotowywanie dokumentacji technicznej, szkolenia dla klientów).

    Wymagania:

    • Wykształcenie: absolwenci lub studenci 5-go roku kierunków, takich jak: automatyka, robotyka, mechatronika, budowa maszyn i pokrewnych,
    • Zainteresowanie tematyką działalności firmy,
    • Umiejętność twórczego i analitycznego myślenia,
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną pracę z dokumentacją techniczną,
    • Umiejętności techniczne pozwalające na prace z oprogramowaniem oraz podzespołami automatyki,
    • Umiejętności pracy w zespole, dzielenia się wiedzą i komunikatywność,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie zawierane w oparciu o umowę o pracę,
    • Pracę w młodym, energicznym zespole,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie za zrealizowane projekty,
    • Wsparcie doświadczonego zespołu programistów,
    • Przyjazną atmosferę pracy.

    Prosimy w CV zawrzeć zgodę: Zgadzam się na przetwarzanie przez MV Center Systemy Wizyjne Sp z o.o danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę