Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Projektu - branża automotive

HR SupportO firmie

  • Opole, opolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy  działającej od 2015 roku, zajmującej się produkcją wiązek kablowych i podzespołów do samochodów elektrycznych, poszukujemy osoby na stanowisko:
INŻYNIER PROJEKTU (branża automotive)

OBOWIĄZKI:

  • sporządzanie dokumentacji technologicznej projektu,
  • nadzorowanie przebiegu wykonywanych działań,
  • opracowywanie zmian inżynieryjnych i ich wdrożenie,
  • współudział w przygotowaniu analizy przyczyn i skutków wad danego projektu,
  • wyciąganie wniosków z projektowania produktów, wdrażania ich oraz narzędzi do produkcji seryjnej (Lessons Learned),
  • przygotowywanie dokumentacji prototypowej,
  • inicjowanie działań mających na celu usprawnienie procesów w przedsiębiorstwie (poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych)

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
  • znajomość języka angielski mile widziana,
  • umiejętność zarządzania projektami,
  • samodzielność, dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie
  • dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu 2D lub 3D

PRACODAWCA OFERUJE:

  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatkowe premie
  • pracę na cały etat w oparciu o umowę o pracę,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • współpracę z zespołem specjalistów w swojej dziedzinie, pełnych pozytywnej energii i zaangażowanych w swoją pracę, od których możesz się dużo nauczyć,
  • otwarta komunikacja na linii: przełożony-pracownik,
  • realny wpływ na rozwój działu oraz firmy,
  • duże pole do generowania i wdrażania pomysłów usprawniających pracę danego obszaru,
  • udział w realizacji interesujących i innowacyjnych projektów
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

ABY MÓC WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI KONIECZNE W CV JEST WSTAWIENIE PONIŻSZEJ O POGRUBIONYM TEKŚCIE KLAUZULI O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, W PRZECIWNYM WYPADKU NIE BĘDZIEMY MOGLI ROZPATRZYĆ TWOJEJ APLIKACJI

Jednocześnie pragniemy poinformować, iż chcemy abyś wiedział,iż jako Agencja Personalna, chronimy twoje dane osobowe i w każdym procesie rekrutacyjnym są one dostępne tylko i wyłącznie dla naszych rekruterów. Oznacza to, iż każdy potencjalny pracodawca, dla którego prowadzimy projekt rekrutacyjny nie ma dostępu do pełnych twoich danych osobistych. Jeśli zostaniesz zakwalifikowany do udziału w procesie rekrutacyjnym na powyższe stanowisko, a przybliżona Ci oferta pracy ( telefonicznie lub podczas spotkania) będzie odpowiadać twoim zainteresowaniom wówczas zostaniesz poinformowany o nazwie swojego potencjalnego pracodawcy, a twoje dane będą dostępne również dla niego pod warunkiem twojej zgody na ich dalsze udostępnienie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i przechowywanie ich w bazie danych firmy HRS Projekt sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 101A, działającej pod marką HR Support, dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji, jak również przyszłych procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami). Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz posiadam prawo wglądu do treści swoich danych, możliwość ich edycji oraz usunięcia z bazy.”

Ogłoszenie archiwalne