Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Projektu – branża elektryczna

ELECTRICON SP. Z O.O. O firmie

ELECTRICON SP. Z O.O.

Longinusa Podbipięty 29b

Kraków

Firma Electricon Sp. z o.o. świadcząca usługi dla przedsiębiorstw elektroenergetycznych z zakresu budowy, przebudowy i modernizacji elementów infrastruktury elektroenergetycznej poszukuje pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Monitorowanie, terminowości dostaw urządzeń i materiałów oraz ich kontrola pod względem zgodności dostaw z harmonogramem i z weryfikacją prowadzonych prac,
  • Nadzór nad jakością i terminowością prowadzonych prac,
  • Wycena rozdzielnic nn i SN,
  • Kontakt z klientem, nadzór produkcji rozdzielnic,
  • Przygotowanie dokumentacji warsztatowej oraz powykonawczej

Wymagania:

  • Absolwent kierunku elektrotechnika,
  • Bardzo dobra znajomości obsługi komputera (w szczególności: AutoCad, pakietu MS Office),
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Minimum 2 lata doświadczenia w branży elektrycznej.

Cechy osobowości i umiejętności

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Samodzielność oraz inicjatywa w działaniu,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Dobra organizacji czasu pracy,
  • Chęć do zdobywania doświadczenia.

Oferowane warunki

  • Umowa o pracę,
  • Praca w młodym, dynamicznym zespole,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pakiet medyczny
  • Karta Multisport
Dodatkowa klauzula: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej danych osobowych do realizacji procesu rekrutacji na wskazane stanowisko.

Zgodnie z art. 13 RODO, informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest Electricon Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie(31-980) , przy ul. Longinusa Podbipięty 29A. Dane będą przetwarzane w celu rekrutacji na stanowisko: Inżynier przygotowania produkcji rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia. Dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom. Dane będą przetwarzane na czas trwania rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne