Oferta pracy
IP/PCC/2021
Zgoda dotycząca danych osobowych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych w Grupie PCC Wyrażam zgodę: na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Centrum Wspierania Biznesu „Partner” Sp. z o.o. siedzibą w Brzegu Dolnym, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych odpowiadających mojej ofercie pracy; na udostępnienie przez Centrum Wspierania Biznesu „Partner” Sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji wybranym spółkom z Grupy PCC i ich przetwarzanie przez te spółki, w celu realizacji procesów rekrutacji w tych spółkach.

Inżynier projektu

Grupa PCC

  • Henryka Sienkiewicza 4, Brzeg Dolny
    Brzeg Dolny, dolnośląskie
  • ważna 9 godzin
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Grupa PCC

Henryka Sienkiewicza 4

Brzeg Dolny

Twój zakres obowiązków

Zadania samodzielne:

• koordynacja kompletacji dokumentacji technicznej

• tworzenie dokumentacji procesowej projektu w SAP

Zadania we współpracy z Kierownikiem Projektu:

• bieżąca kontrola wyznaczonego projektu inwestycyjnego

• współpraca z projektantami, podwykonawcami i urzędami w zakresie realizacji projektów

• sprawowanie nadzoru nad jakością, produktywnością i terminowością realizowanych robót

• tworzenie i analizowanie harmonogramu prac

• współpraca przy prowadzeniu rozruchów instalacji

• monitoring kosztów realizacji inwestycji

Podział czasu pracy
100%

Praca w siedzibie w Brzegu Dolnym

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane budowlane)

  • min. 1 rok doświadczenia w pracy związanej z zarządzaniem projektami instalacji technologicznych lub budowlanych

  • dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)

  • dobra znajomość Pakietu MS Office

  • umiejętność pracy wielozadaniowej

  • odpowiedzialność i zaangażowanie

  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej organizacji o zasięgu międzynarodowym

  • Współpraca z doświadczonymi specjalistami z branży technicznej

  • Ciekawy zakres obowiązków związany z pracami przy nowych uruchomieniach

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (szkolenia, kursy, piknik firmowy, siłownia na terenie firmy, dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport, studiów podyplomowych, możliwość ubezpieczenia grupowego)

  • Telefon służbowy, notebook i narzędzia niezbędne do pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • Pracownicze Plany Kapitałowe

Etapy rekrutacji
1

Wstępna rozmowa telefoniczna

2

Rozmowa kwalifikacyjna on-line

3

Decyzja o wyborze kandydata

Grupa PCC

Grupa PCC przypomina zbiór nieustannych reakcji chemicznych. To tutaj, dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, z drobnych atomów powstają wielkie rzeczy! Aktualnie do spółki PCC Rokity SA poszukujemy głównego Inżyniera budowy do działu inwestycji. Pracuj w miejscu, gdzie rozwiniesz swoje kompetencje z zakresu koordynowania projektem inwestycyjnym/budowalnym na skalę przemysłową.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje