Inżynier Projektu

  • Prawików (pow. wołowski), Legnica, Wrocław, Lubin, Brzeg Dolny, Wołów, Prochowice, Środa Śląska, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2018-10-03
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 2018-11-02)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Producent maszyn i urządzeń dla przemysłu spożywczego zatrudni pracownika na stanowisko:

    Miejsce Pracy: Prawików, Brzeg Dolny, Legnica, Lubin, Wołów, Wrocław,Prochowice , Środa Śląska,

    Opis stanowiska:

    • opracowywanie dokumentacji techniczno–projektowych,
    • techniczny nadzór nad projektem w trakcie jego realizacji,
    • doskonalenie istniejących rozwiązań technicznych,
    • projektowanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika, mechatronika, budowa maszyn, automatyka i robotyka),
    • doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku konstruktora,
    • doświadczenie w prowadzeniu projektów,
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
    • bardzo dobra obsługa programów: AutoCad, pakiet MS Office, Inventor 3D,
    • znajomość rysunku technicznego i podstaw konstrukcji maszyn,
    • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację ,
    • wymagane minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
    • analityczne myślenie, kreatywność, komunikatywność i sumienność,
    • prawo jazdy kat. B,
    • umiejętność pracy w zespole oraz organizacji własnego czasu pracy.

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie,
    • dołączenie do młodego i dynamicznego zespołu.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).

    Informujemy, że Administratorem danych jest RF MAH Andrzej Międzyrzecki z siedzibą w Prawikowie 10, 56-100 Wołów. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeksu Pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Wysyłając swoje CV zgadza się Pan/ Pani na przetwarzanie przez firmę RF MAH Andrzej Międzyrzecki swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.