DEC Poland Tekpro Sp. z o.o.

Inżynier Projektu ds. Automatyki

DEC Poland Tekpro Sp. z o.o.O firmie

  • Korczaka 37, Mielec
    Mielec, podkarpackie
  • Ważna jeszcze 8 dni
    do: 19 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Korczaka 37

Mielec

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie danych wejściowych projektu dla Projektantów oraz Programistów Automatyki,

  • tworzenie opisów funkcjonalnych, schematów blokowych, schematów logicznych projektowanych maszyn,

  • nadzorowanie prac montażowych,

  • uruchamianie oraz testowanie maszyn i instalacji,

  • ścisła współpraca z Działem Mechanicznym,

  • kontakt z Klientem.

  • raportowanie do Kierownika Projektu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • praktyczna znajomość podzespołów elektrycznych oraz pneumatycznych,

  • praktyczna znajomość programowania sterowników PLC Siemens,

  • wiedza w zakresie norm i dyrektyw UE (bezpieczeństwa maszyn, stref zagrożonych wybuchem),

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz dobra organizacja pracy,

  • uprawnienia elektryczne SEP do 1kV

  • prawa jazdy kat. B,

To oferujemy

  • pracę w projektach dla międzynarodowych kontrahentów,

  • warunki finansowe proporcjonalne do posiadanego/zdobywanego doświadczenia i umiejętności,

  • wsparcie doświadczonych specjalistów,

  • przyjazne środowisko pracy,

  • dofinansowanie do karty MultiSport,

  • program opieki medycznej,

  • imprezy integracyjne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • program szkoleniowy

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy podmiotów specjalizujących się w tworzeniu rozwiązań dla obsługi procesów produkcyjnych w przemyśle farmaceutycznym, chemicznym, spożywczym oraz tworzyw sztucznych.

Polski oddział Grupy Dec skupiony jest na tworzeniu rozwiązań inżynieryjnych oraz montażu urządzeń i kompletnych instalacji. Obsługujemy Klientów z całego świata, w tym powszechnie znane i cenione marki, z którymi jako konsumenci mamy często na co dzień styczność.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje