Inżynier Projektu ds. Instalacji Sanitarnych

Michael Page

  • Nysa

    Nysa, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest nowo powstała, belgijska firma produkcyjna opracowująca najnowsze technologie związane z elektromobilnością i zrównoważonym rozwojem.

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projekcie budowy nowego zakładu produkcyjnego od strony przetargowej, budowlanej

  • Ścisła współpraca z EPCm (Engineering, Procurement, Construction management)

  • Weryfikacja poprawności projektów budowlanych, wykonawczych, warsztatowych

  • Koordynacja i nadzór na pracami budowlanymi typu „Civil" - wsparcie i kontrola EPCm

  • Koordynacja i weryfikacja przygotowań do odbiorów

  • Weryfikacja i zatwierdzania materiałów budowlanych (MAF)

  • Weryfikacja przerobów i kontrola poprawności i jakości prac

  • Weryfikacja i kontrola zmian zakresu

  • Koordynacja prac pomiędzy zespołem projektowym i produkcyjnym

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie inżynierskie / magisterskie w obszarze Budownictwa (konstrukcje budowlane) lub Inżynierii Środowiska (instalacje sanitarne)

  • Min. 5 lat doświadczenia zdobytego przy realizacji inwestycji przemysłowych

  • Znajomość języka angielskiego (poziom B2)

  • Znajomość zagadnień z zakresu konstrukcji / instalacji sanitarnych, instalacji elektrycznych, HVAC

  • Znajomość Prawa Budowlanego i procedur odbiorowych

  • Uprawnienia wykonawcze i/lub projektowe (mile widziane)

  • Znajomość zasad BHP

  • Umiejętność sprawnej komunikacji z firmami zewnętrznymi

  • Dobra organizacja pracy, zadaniowe podejście do obowiązków

  • Znajomość programów: AutoCad, Navis, MS Office, MS Project

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie (umowa na czas nieokreślony) i nieustanny rozwój zawodowy w tworzącej się strukturze greenfieldowej inwestycji, międzynarodowym środowisku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa)

  • Dofinansowanie do dojazdów

  • Wsparcie w relokacji

  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie

  • Szkolenia

  • Pracowniczy Program Emerytalny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • ryczałt na paliwo

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • inicjatywy dobroczynne

  • Doctor's duty hours in the office