Ta oferta pracy jest nieaktualna od 255 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Projektu ds. Optymalizacji Procesów Produkcyjnych

  • śląskie
  • Specjalista
  • powyżej 15 tys. zł brutto
  • 2017-02-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na  terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

Obecnie dla naszego klienta – firmy konsultingowej świadczącej usługi dla branży motoryzacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

OPP/NK/02/DE
Wynagrodzenie: powyżej 15 tys. zł

Zadania:

  • Zarządzanie projektami mającymi na celu usprawnienie funkcjonowania procesów produkcyjnych u klientów z branży motoryzacyjnej
  • Zarządzanie procesami produkcyjnymi i  dążenie do poprawy ich efektywności
  • Podejmowanie działań zmierzających do rozwoju technologii produkcji
  • Analiza procesów produkcyjnych i ciągłe optymalizowanie procesów produkcyjnych
  • Mapowanie strumienia wartości

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • 3-letnie doświadczenie w obszarze optymalizacji procesów produkcyjnych
  • Doświadczenie zawodowe w branży automotive
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) i komunikatywna języka angielskiego
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych (Niemcy, Polska, Czechy)
  • Gotowosć do pracy max. 50 - 55 h tygodniowo
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz interpersonalne
  • Elastyczność w działaniu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę lub współpracy B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (200-250 euro dziennie) i zwrot kosztów zakwaterowania oraz podróży służbowych
  • Praca w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie usługowej
  • Praca w zespole doświadczonych specjalistów
  • Samodzielność w działaniu i realny wpływ na wyniki pracy

Prosimy o przesyłanie CV w wersji polskiej i niemieckiej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się