Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Projektu - Gazy Techniczne

  • Białystok, podlaskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jako Grupa Air Liquide jesteśmy światowym liderem w dziedzinie  produkcji gazów, technologii oraz usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Nasza obecność w  80 krajach to ponad 65 000 pracowników i obsługa ponad 3 000 000 klientów i pacjentów.

    Misje i obowiązki

    Zadania związane z realizacją instalacji gazów technicznych u klientów, w tym:

    • Weryfikacja planowanych lokalizacji budowy instalacji
    • Tworzenie budżetów inwestycyjnych i harmonogramów prac
    • Opracowanie optymalnych rozwiązań technicznych dla potrzeb klienta
    • Organizacja montażu instalacji i nadzór prac podwykonawców
    • Organizacja i udział w odbiorach technicznych instalacji
    • Tworzenie dokumentacji powykonawczej

    Kompetencje i profil

    • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunki: mechaniczny, energetyczny, instalacje sanitarne lub pokrewne)
    • Wiedza w zakresie budowy i zasady działania urządzeń ciśnieniowych, podstaw automatyki przemysłowej i wiedza ogólnotechniczna
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz dobra znajomośc Excel, AutoCAD
    • Dobra znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • Mile widziane doświadczenie zawodowe w samodzielnym prowadzeniu projektów inwestycyjnych, w nadzorowaniu montażu instalacji przemysłowych, w koordynowaniu prac podwykonawców
    • Dyspozycyjność i gotowość do regularnych podróży służbowych
    • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu

    Informacje dodatkowe - oferta

    Teren działania:

    • województwa: warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, lubelskie (z możliwością okazjonalnego prowadzenia prac na terenie całego kraju)

    Siedziba biura:

    • Białystok

    Oferujemy:

    • Umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu
    • Samochód służbowy
    • Praca w miłej i przyjaznej atmosferze w międzynarodowej organizacji
    • Szkolenia wprowadzające i poszerzające wiedzę
    • Możliwości rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

    Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.