Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier projektu

Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.O firmie

Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.

Energetyczna 4/6

Gdańsk

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą działającą na globalnym rynku, w branżach: motoryzacyjnej, elektronicznej i budowlanej. Stokvis Tapes należy do ITW (Illinois Tool Works) – amerykańskiego przedsiębiorstwa, notowanego na prestiżowej liście Fortune 500. Naszymi klientami są światowi liderzy rynku m.in.: Porsche, Bentley, Jaguar, Volvo i Audi. Naszym międzynarodowym kontrahentom oferujemy dedykowane rozwiązania, z szerokiego zakresu materiałów m.in.: piankowych, klejących, wytłumiających, uszczelniających i izolujących. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk Kowale

Opis stanowiska:

Inżynier projektu w naszej firmie zajmuje się projektowaniem procesów produkcyjnych, doborem surowców oraz kalkulowaniem kosztów produkcji. Koordynuje projekty do momentu wdrożenia produkcji seryjnej.

Nasze oczekiwania:

Inżyniera projektu z wyższym wykształceniem technicznym powinna cechować rzetelność i systematyczność. Przy analizie rysunków technicznych i wymagań klientów przydatna jest dokładność. Aby optymalnie zaprojektować proces produkcyjny oraz narzędzia konieczna jest umiejętność projektowania w środowisku CAD. Z kolei do koordynowania projektów niezbędna jest umiejętność pracy zespołowej.

Aby w pełni wykorzystać możliwości rozwoju jakie dajemy naszym inżynierom warto być otwartym na zmiany oraz być gotowym do wyjazdów z krajowych i zagranicznych. Tu przydatna będzie znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

Inżynierom z odpowiednim nastawieniem do pracy dajemy możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w międzynarodowej firmie. Osoba interesująca się nowościami technicznymi w branży motoryzacyjnej, elektronicznej lub medycznej będzie brać udział w tworzeniu produktów będących nowościami na tych rynkach. Aby działania inżyniera były skuteczne i satysfakcjonujące dajemy rzetelne wsparcie ekspertów w swoich dziedzinach.

Praca w pozytywnie nastawionym zespole, w przyjemnych warunkach socjalnych daje satysfakcję nawet w skomplikowanych, wymagających projektach.

Umowa na czas nieokreślony po trzymiesięcznym okresie próbnym jest u nas standardem.

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać
za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji przez Administratora którym jest Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o. ul. Energetyczna 6, 80-180 Kowale, NIP 5851405225, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000204603, w tym w szczególności podanych przeze mnie danych w postaci numeru telefonu, adresu e-mail, adresu zamieszkania, informacji o wcześniejszym zatrudnieniu i innych danych ujawnionych w przesłanym CV, w tym również zamieszczonego tam zdjęcia (wizerunku)".

Ogłoszenie archiwalne