Oferta pracy

Inżynier projektu

Olivia Business Centre

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

aleja Grunwaldzka 472

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie analiz technologicznych, bieżący monitoring rynku nowych technologii w budownictwie,

  • nadzór nad procesem projektowym oraz udział w koordynacji prac na budowie,

  • współpraca z koordynatorami branżowymi oraz podwykonawcami,

  • weryfikacja projektów pod względem zgodności z założeniami i ustalonymi standardami,

  • weryfikacja terminów i realizacja odbiorów jakościowych,

  • weryfikacja umów wykonawczych pod względem zakontraktowanych materiałów i rozwiązań,

  • nadzór nad dokumentacją wykonawczą i powykonawczą.

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację i pracę z dokumentacją,

  • wykształcenie wyższe: budownictwo lub pokrewne,

  • doświadczenie w koordynacji prac budowlanych, mile widziane doświadczenie z zakresu projektowania konstrukcji,

  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office, AutoCad,

  • umiejętność ustalania priorytetów i planowania oraz organizacji pracy własnej i podwykonawców,

  • wytrwałość w realizowaniu zadań,

  • dynamizm i ambicja w działaniu.

To oferujemy

  • stabilną i długoterminową współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji,

  • uczestnictwo w innowacyjnych projektach budowlanych,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

  • atrakcyjny pakiet benefitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • karta Multisport

Olivia Business Centre to prestiżowe i tętniące życiem centrum biznesowe zlokalizowane w samym sercu trójmiejskiej metropolii. Dostarczając obecnie 120 tys. mkw. z planowanych 170 tys. mkw. najwyższej jakości powierzchni biurowej do wynajęcia, tworzymy największe centrum biznesowo-biurowe w Polsce północnej. W prestiżowych biurowcach swoje miejsce znalazło już ponad 200 firm. Rezydentami Centrum zostały zarówno globalne korporacje, jak i polskie firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz startupy.

Olivia Business Centre otrzymała najwyższy możliwy wynik certyfikacji International WELL Building Institute (IWBI)! 25 na 25 punktów. To pierwszy taki wynik na świecie! W naszym centrum pracuje się bezpiecznie.

Budowanie to nasza pasja, realizujemy nowe inwestycje i budujemy po nowemu.

Przewiń do profilu firmy