Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier projektu

Etmal sp. z o.o.

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie i koordynacja prac remontowych

  • dbanie o terminowość wykonywanych prac

  • tworzenie i prowadzenie dokumentacji remontu: weryfikacji, raportów, kosztorysów

  • nadzór nad jakością wykonywanych prac

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • wiedza techniczna, umiejętność analizy zagadnień konstrukcji urządzeń mechanicznych

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • umiejętność pracy w grupie

  • dyspozycyjność w tym gotowość do wyjazdów zagranicznych

  • komunikatywność

  • znajomość języka angielskiego

  • prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • znajomość zagadnień systemów hydrauliki siłowej a także znajomość zagadnień stoczniowo okrętowych będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • ciekawą pracę, brak monotonii,

  • pracę w niedużym i zgranym gronie

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz stałego rozwoju zawodowego

Firma ETMAL działająca w branży usług serwisowych i remontowych urządzeń okrętowych.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o kontakt telefonicznie (58) 783 81 60.

Zapraszamy też na naszą stronę: www.etmal.com.pl