Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

inżynier projektu

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Specjalista
  • 14.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Chciałbyś realizować ciekawy projekt w obszaru budownictwa? Z nami to możliwe, pomożemy Ci to osiągnąć.

    Nr ref.: /11/05/2019/AK/40312
    Gorzów Wielkopolski
    oferujemy
    • umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą
    • zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu
    • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
    • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia kandydata
    • niezbędne narzędzia do pracy
    zadania
    • wsparcie menadżera projektu w procesie ofertowania
    • odpowiedzialność za proces budżetowania na każdym etapie trwania projektu
    • koordynacja przygotowania i weryfikacji budżetu kontraktu
    • udział w wyborze kontrahentów
    • negocjacje z kontrahentami oraz klientem
    • współpraca z podwykonawcami, dostawcami
    • przygotowywanie i rozliczanie umów z klientem i kontrahentami
    • ścisła współpraca z zespołem projektowym
    • aktualizacja harmonogramu budów
    oczekujemy
    • wykształcenia wyższego technicznego (kierunkowego)
    • doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane w sektorze budownictwa mieszkaniowego)
    • obsługi pakietu MS Office
    • znajomości programu MS Projekt

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47