Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Projektu - Hatchery Automation

Viscon Group Poland Sp. z o.o.

Ul Inwestycyjna 12

Słupsk

Twój zakres obowiązków

  • Modelowanie linii produkcyjnych w programie 3D

  • Prowadzenie projektów automatyzacji na poziomie technicznym

  • Zamawianie maszyn i materiałów dla realizowanych przez firmę projektów

  • Czynny nadzór nad budową maszyn i linii technologicznych

  • Czynne wsparcie dostawców oraz pracowników technicznych budujących maszyny

  • Czynne wsparcie Project managerów w wykonywaniu ich obowiązków

  • Kontrola jakości produkowanych i gotowych wyrobów

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe mechaniczne lub mechatroniczne

  • Bardzo dobrze posługujesz się programem AutoCAD oraz programami do projektowania 3D (np. Solidworks, Inventor)

  • Bardzo dobrze posługujesz się pakietem Office

  • Biegle komunikujesz się w języku angielskim

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na stanowisku inżynierskim np. projektant maszyn, technolog.

To oferujemy

  • Jesteś bardzo mile widziany w naszym innowacyjnym środowisku pracy i zapraszamy do pracy z takim nastawieniem,

  • Mamy dużo miejsca na Twoją wizję i wkład, lubimy, gdy myślisz o nowych możliwościach,

  • Zapewniamy udział w projektach na poziomie międzynarodowym,

  • Samodzielność w swoim obszarze

  • Ubezpieczenie grupowe opłacane przez pracodawcę

  • Pracę w miłej atmosferze

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • możliwość uzyskania uprawnień

Grupa Viscon to dynamiczna firma działająca w ponad 77 krajach. Viscon to 300-tu osobowa firma rodzinna pochodząca z Holandii wraz z 70-cio osobowym oddziałem w Polsce. Na co dzień rozwijamy rynek produkcji, pakowania i sprzedaży żywności, a lubimy robić to tak efektywnie i innowacyjnie, jak to tylko możliwe! Jesteśmy firmą zajmującą się rozwojem linii produkcyjnych i automatyzacją procesów produkcyjnych dla sektorów ogrodnictwa, drobiu, producentów żywności oraz logistyki. Z powodzeniem realizujemy projekty automatyki od ponad 50 lat, współpracując z producentami i detalistami na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy

Czym będziesz się zajmować

Dołączając do Viscon Group Poland staniesz się częścią zespołu Viscon Hatchery Automation, w którym realizujemy projekty automatyzacji wylęgarni, a Twoim zadaniem będzie kompleksowa realizacja projektu wewnątrz organizacji, poprzez uczestnictwo we wszystkich stadiach realizacji projektu.

Jako Inżynier Projektu będziesz uczestniczył/ a w omawianiu projektu, przygotowaniu layoutu 3d linii, będziesz odpowiedzialny/a za proces zamawiania maszyn, części i komponentów niezbędnych do realizacji projektu. Ponadto będziesz nadzorować proces produkcji, wspierać pracowników technicznych budujących maszyny oraz współpracować z zewnętrznymi dostawcami.

Twoim celem będzie organizacja kompletnego, przetestowanego projektu automatyzacji z uwzględnieniem najwyższej jakości produktu końcowego oraz terminowości realizacji.