Oferta pracy

Inżynier Projektu (Instalacje Sanitarne)

Blum Polska Sp. z o.o.

  • Jasin (pow. poznański)

    Jasin (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektach rozbudowy zakładu produkcyjnego oraz w jego bieżącym utrzymaniu

  • Tworzenie specyfikacji, określanie zakresu projektów, nadzorowanie realizacji projektów na różnych etapach

  • Organizacja i nadzór autorski inwestycji

  • Praca na dokumentacji technicznej, wprowadzanie zmian w istniejących rysunkach (AutoCAD, Allplan)

  • Monitorowanie pracy firm zewnętrznych, kontrolowanie wykonywanych zadań pod kątem technicznym w zakresie od projektu do wykonania

  • Nadzór nad uruchomieniami

  • Praca w porozumieniu z innymi działami w zależności od potrzeb projektowych

  • Optymalizacja procesów energetycznych w firmie

  • Monitoring zużycia mediów

  • Dbanie o utrzymanie standardu rozwiązań firmowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w projektowaniu lub eksploatacji instalacji sanitarnych dla zakładów przemysłowych min.2 lata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – inżynieria środowiska

  • Znajomość przepisów związanych z prawem budowlanym

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomym średniozaawansowanym

  • Doświadczenie w optymalizowaniu procesów energetycznych oraz zainteresowanie tą tematyką

  • Znajomość normy ISO50001

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz obsługi programów AutoCad, MS Office

  • Chęć do nauki i podnoszenia kwalifikacji

  • Systematyczność i zorganizowanie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w atmosferze życzliwości i zaufania w zgranym zespole doświadczonych fachowców

  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń w międzynarodowej firmie

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Kartę MultiSport

  • Dofinansowanie do dojazdów do pracy

  • Dofinansowanie obiadów na kantynie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dyżury lekarza w biurze

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • dofinansowanie obiadów na kantynie

Jesteśmy producentem nowoczesnych akcesoriów meblowych takich jak: systemy szuflad, podnośników i zawiasów. Od wielu lat dostarczamy profesjonalne produkty do odbiorców w całej Polsce oraz do klientów zagranicznych.

Przewiń do profilu firmy