Oferta pracy

Inżynier Projektu Inwestycyjnego

Opel Manufacturing Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Adama Opla 1, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Opel Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Adama Opla 1

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie procesu inwestycyjnego przy użyciu generalnego wykonawcy lub/i firm podwykonawczych

  • Tworzenie Master harmonogramu na podstawie harmonogramów poszczególnych grup roboczych i ich integracja

  • Śledzenie postępu prac w stosunku do harmonogramów

  • Prowadzenie spotkań, mobilizowanie do współpracy poszczególnych grup roboczych

  • Przygotowanie danych, raportów, prezentacji

  • Praca w międzynarodowym środowisku, współpraca z Centralą

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (budowlane, elektryczne lub mechaniczne)

  • Znajomość budowlanych procesów inwestycyjnych

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Znajomość pakietu Office, MS Project lub podobnego do zarządzania harmonogramami

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

  • Umiejętność organizacji pracy wielozadaniowej

  • Samodzielność

  • Umiejętności analityczne i organizacyjne

To oferujemy

  • Umowę o pracę / kontrakt B2B

  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy prestiżowym projekcie inwestycyjnym (budowa nowej fabryki Stellantis w Gliwicach)

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

Opel Manufacturing Poland należy do spółki Opel/Vauxhall, będącej częścią czwartego co do wielkości koncernu motoryzacyjnego na świecie - Stellantis. W skład przedsiębiorstwa wchodzą: fabryka samochodów osobowych w Gliwicach, fabryka jednostek napędowych w Tychach oraz dwa Centra Usług Wspólnych – finansowe i kadrowo-płacowe, świadczące usługi dla innych oddziałów spółki w Europie.

Stellantis N.V. („Stellantis”) to międzynarodowy koncern motoryzacyjny, który powstał w wyniku połączenia Peugeot S.A. („Groupe PSA”) i Fiat Chrysler Automobiles N.V. („FCA”).

Przewiń do profilu firmy