Logo Pracuj.pl

Inżynier projektu - Inżynier budowy

TOP Headhunters Paweł KowalczykO firmie

  • łódzkie
    łódzkie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie prac związanych z realizacją projektów inwestycyjnych, wykonywanych przez Firmę;
  • projektowanie / wykonywanie / sporządzenia dokumentacji konstrukcyjnej – ofertowej i wykonawczej;
  • wykonywanie oraz nadzór nad wykonywaniem obliczeń statycznych konstrukcji;
  • współpraca z innymi działami Firmy oraz jej Klientami w przygotowywaniu i realizacji projektów inwestycyjnych – w Polsce oraz w Europie.

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie techniczne – z zakresu budownictwa lub architektury / projektowania konstrukcji budowlanych;
  • doświadczenie zawodowe w prowadzeniu procesów inwestycyjnych / budowlanych, dotyczących konstrukcji stalowych i / lub system regałowych / systemów składowania ;
  • dobra znajomość języka angielskiego – umożliwiająca codzienną pracę w środowisku międzynarodowym;
  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną / znajomość AutoCAD;
  • umiejętność wykonywania obliczeń statycznych – mile widziane posiadanie odpowiednich uprawnień.

To oferujemy

  • Co oferuje Pracodawca:
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów pracowniczych;
  • pracę w międzynarodowej firmie, o ugruntowanej renomie i pozycji rynkowej;
  • odpowiednie narzędzia pracy / możliwość pracy w systemie hybrydowym;
  • możliwość rozwoju własnych kompetencji zawodowych oraz rozwoju kariery w międzynarodowym koncernie.
  • informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zapewniamy każdemu absolutną poufność i dyskrecję

O nas

Dla naszego Klienta, renomowanej międzynarodowej firmy, będącej producentem, dostawcą i wykonawcą zaawansowanych technologicznie systemów magazynowania i składowania poszukujemy osób na stanowisko pracy: Inżynier projektu - Inżynier budowy

Inżynier projektu - Inżynier budowy, łódzkie