Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier projektu - Inżynier budowy

TOP Headhunters Paweł Kowalczyk

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie prac związanych z realizacją projektów inwestycyjnych, wykonywanych przez Firmę;

  • projektowanie / wykonywanie / sporządzenia dokumentacji konstrukcyjnej – ofertowej i wykonawczej;

  • wykonywanie oraz nadzór nad wykonywaniem obliczeń statycznych konstrukcji;

  • współpraca z innymi działami Firmy oraz jej Klientami w przygotowywaniu i realizacji projektów inwestycyjnych – w Polsce oraz w Europie.

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie techniczne – z zakresu budownictwa lub architektury / projektowania konstrukcji budowlanych;

  • doświadczenie zawodowe w prowadzeniu procesów inwestycyjnych / budowlanych, dotyczących konstrukcji stalowych i / lub system regałowych / systemów składowania ;

  • dobra znajomość języka angielskiego – umożliwiająca codzienną pracę w środowisku międzynarodowym;

  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną / znajomość AutoCAD;

  • umiejętność wykonywania obliczeń statycznych – mile widziane posiadanie odpowiednich uprawnień.

To oferujemy

  • Co oferuje Pracodawca:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów pracowniczych;

  • pracę w międzynarodowej firmie, o ugruntowanej renomie i pozycji rynkowej;

  • odpowiednie narzędzia pracy / możliwość pracy w systemie hybrydowym;

  • możliwość rozwoju własnych kompetencji zawodowych oraz rozwoju kariery w międzynarodowym koncernie.

  • informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zapewniamy każdemu absolutną poufność i dyskrecję

O nas

Dla naszego Klienta, renomowanej międzynarodowej firmy, będącej producentem, dostawcą i wykonawcą zaawansowanych technologicznie systemów magazynowania i składowania poszukujemy osób na stanowisko pracy: Inżynier projektu - Inżynier budowy