Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Projektu

Palisander Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz:

  • Projektował rozwiązania i określał jakie szalunki są potrzebne w konstrukcjach żelbetowych

  • Tworzył ciekawe oferty dla naszych klientów

  • Kreował kształt ofert i miał wpływ na kierunki działania firmy

  • Monitorował rynek pod kątem nowych inwestycji

  • Obserwował tendencje na rynku

Nasze wymagania

  • Zgłoś się do nas jeśli

  • Znasz programy Microsoft Office

  • Czytanie dokumentacji technicznej nie psuje Ci humoru

  • Program AutoCad nie ma przed Tobą tajemnic

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia

  • Atrakcyjną wypłatę

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pracę w kreatywnym zespole i w firmie o silnej pozycji rynkowej

  • Zróżnicowane zadania i możliwość rozwoju

Palisander Sp. z o.o.

Palisander Sp. z o.o. to w 100% polska firma stawiająca jakość, rzetelność i innowacyjność na pierwszym miejscu. Wynajmujemy systemy szalunkowe przedsiębiorstwom budowlanym. Działamy w zakresie budownictwa kubaturowego, przemysłowego jak i inżynieryjnego.

Od zawsze stawiamy na ludzi – młodych, kreatywnych, nie bojących się żadnych wyzwań.

Przewiń do profilu firmy