Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Projektu / Konstrukcje Budowlane

Strokol DPPersonalberatung

  • okolice Bielefeld, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Udział w planowaniu projektów z zakresu planowania nieruchomości i realizacji zadań planistycznych w kontekście projektowania, zatwierdzania i planowania realizacji projektów budowlanych w budownictwie przemysłowym i mieszkaniowym

  • Modelowanie budynków w procesie BIM i tworzenie rysunków CAD

  • Pracujemy w programach CAD Allplan Nemetschek

  • „Step by Step” prowadzenie zespołu projektowego złożonego z Kreślarzy oraz komunikacja z urzędem i firmami budowlanymi

Nasze wymagania

  • Ukończone studia z zakresu inżynierii lądowej lub architektury

  • Min. 2-4 lat doświadczenia w branży budowlanej, w szczególności w planowaniu projektów budowlanych w zakresie budownictwa przemysłowego

  • Znajomość języka niemieckiego na początku dobra: dobra B1/B2

To oferujemy

  • Stabilną pracę w rodzinnej atmosferze pracy oraz uczciwe warunki zatrudnienia: umowę o prace na czas nieokreślony

  • Nowoczesne miejsce pracy

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

  • Współprace wśród doświadczonych inżynierów i architektów

  • Koszty przejazdu i noclegu na rozmowę pokrywa pracodawca

  • Wsparcie polskojęzycznego konsultanta przed i podczas rozmowy kwalifikacyjnej

  • Wsparcie pracodawcy przy znalezieniem pierwszego zakwaterowania, załatwiania wszelkich formalności związanych z przeprowadzka

Jesteśmy biurem, które działa od 50-ciu lat i gdzie architekci wraz z projektantami (30 osób) współpracują i tworzą wspólnie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektach w branży przemysłowej, obiektów biurowych, użyteczności publicznej (szpitale, kliniki) dla właścicieli prywatnych i instytucji państwowych.

Jako generalny wykonawca dostarczamy wszystko z jednego źródła: koncepcja, architekturę, projektowanie wykonawcze jak również planowania logistyczne, zarządzanie, wystrój wnętrz i wyposażenie.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy wsparcia na stanowisku: Inżynier Projektu – Konstruktor.

Przewiń do profilu firmy

Nasz Konsultant to Pani Monika Strokol, która z chęcią odpowie na wszelkie pytania osobiście.

Strokol Deutsch-Polnische Personalberatung

Fritz-Schäffer-Straße 1

53113 Bonn

Mobil: 0049/1622193-545

www.strokol.de